akbank indirim kodu
Mağazayı Oyla

170 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Akbank İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Akbank indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Akbank İndirim Kodları 2023

Bazı markaların isim seçimleri göründüğünden çok daha farklı olabiliyor. Bu konuyla ilgili internette birçok yazı ve galeri var. Çok büyük markaların isminin nereden geldiğini duyunca çok şaşırıyor insan.

Bunlardan biri de yıllardır yakından tanıdığımız Akbank. İlk bakışta isim tercihini güven vermesi ve akılda kalıcı olduğu için bu şekilde tercih etmişler diye düşünüyoruz ama gerçekler aslında hiç de öyle değil.

Akbank’ın açılımı Adana Kayseri Bankası’dır. Adanalı ve Kayserili 4 iş adamının bir araya gelerek kurdukları bankanın asıl amacı bu şehirlerdeki bölgenin pamuk üreticilerini finansal destek sağlamaktı. Ak kelimesi pamuğu da sembolize ettiği için böyle bir ismi tercih ediyorlar.

Onlar yerel amaçlarla çalışmak için yola çıkıyorlar ama zamanla tüm Türkiye’ye kendilerini tanıtıp bugün ülkenin en büyük özel bankalarından biri olmayı başarıyorlar.

1948’de Adana’da kurulan Akbank, 1954 yılında genel müdürlüğünü İstanbul’a taşıyor ve şube sayısını artırıyor. 1963 yılında ise yapılan tüm bankacılık işlemlerinde otomasyona geçiş yapıyorlar.

Gelişen teknoloji ile birlikte özellikle cep şube konusunda çığır açan Akbank, müşterilerini her zaman mutlu etmeyi başarıyor. 2019’dan itibaren ‘Yeni Nesil Akbank’ programı kapsamında Akbank Mobil’i yeni baştan yaratıyorlar ve pek çok yeniliğe imza atıyorlar.

Akbank Mobil’i kullananlar bunu çok iyi bilirler ki bir internet bankacılığından ziyade çok iyi yatırım tavsiyesi veren yakın bir arkadaş gibidir bu uygulama. Bu konuda sayısız ödül alan Akbank aldığı övgüleri sonuna kadar hak ediyor.

Sosyal sorumluluk konusunda oldukça duyarlı bir yaklaşım sergileyen banka, özellikle sanata çok önem veriyor. Yıllar içerisinde o kadar çok dalda sanata destek verdiler ki saymakla bitmez.

Akbank Çocuk Tiyatrosu 41 yıldır ülkemizin birçok ilinde aktif bir şekilde sahne alıyor. Caz Festivali her yıl ülkemizde gerçekleşen en büyük caz organizasyonu olmayı başarıyor. Akbank Kısa Film Festivali birbirinden değerli filmlere ev sahipliği yapıyor. Salvador Dali ve Rodin sergileriyle resim ve heykel alanında büyük katkılar sağlıyor.

Akbank’ın aldığı ödüller ise saymakla bitmez. Defalarca Türkiye’nin en iyi bankası ödülüne layık görüldü. En iyi çağrı merkezi ve müşteri deneyimi ödülü, en iyi sadakat programı ödülü gibi birçok dalda çeşitli kuruluşlar tarafından onurlandırıldı.

Siz de bir bankadan para işlemlerinden çok daha fazlasını bekliyorsanız mutlaka bir an evvel Akbank’lı olun. Her sabah bugün sizin için ne yapabiliriz diye soran bir banka ile kim çalışmak istemez ki?

Aktif Akbank Kuponları

Güncel Akbank kuponları ve kampanyaları