apple indirim kodu
Mağazayı Oyla

165 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Apple İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Apple indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Apple İndirim Kodları 2023

Steve Jobs, Ronald Wayne ve Steve Wozniak tarafından 1 Nisan 1976’da kurulan Apple, Apple I adını verdiği kişisel bilgisayarlarının satışını yapmak için sektöre adım atıyor. Steve Wozniak tarafından geliştirilen bu kişisel bilgisayar, temmuz ayında satışa sunuluyor. Bunun ardından yepyeni ürünler geliştirmeye devam eden Apple, günümüzde bilgisayardan cep telefonuna, kulaklıktan tablete, akıllı saatten MP3 player’a kadar farklı kategorilerdeki ürünleriyle pek çok teknolojiseverin favori markası arasında yer alıyor. Samsung’tan sonra dünyanın en büyük bilgi teknoloji şirketi olma unvanını da taşıyor. Ürünlerini Apple Store adını verdiği ve 14 ülkede 390’dan fazla fiziki mağazaların dışında App Store ve iTunes Store üzerinden de satışa çıkarıyor. Ayrıca pek çok teknoloji mağazası ve e-ticaret sitesi de Apple ürünlerinin satış noktaları olmaya devam ediyor. Markanın online alışveriş mağazalarından yapacağınız alışverişlerde indirim kazanmak için Apple indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Apple, müşterileri için kişisel bilgisayarlar, teknoloji cihazları ve yazılımlar tasarlıyor. Markanın ünlü Mac serisi bilgisayarları hem dizüstü hem de masaüstü versiyonlarıyla hem iş hem de kişisel bilgisayar olarak kullanılıyor. Üstün performans sunan bilgisayarlar; tasarımcılar, mimarlar, fotoğrafçılar gibi hızlı, görüntü kalitesi yüksek işler yapan meslek gruplarının ilk tercihi oluyor. Marka, her ne kadar Apple Computer ismiyle kurulsa da sonraki yıllara farklı teknolojik cihazlar da çıkarması nedeniyle ismini değiştiriyor. Dönüm noktası ise 9 Ocak 2007 tarihinde tanıtımını yaptığı iPhone oluyor. iPhone’nun tanıtıldığı bu tarihte Apple Computer ismi sadece Apple olarak güncelleniyor. Markanın isminde dahi etkili olan iPhone cep telefonları, tüm dünyada en çok tercih edilen mobil cihazlar arasında.

Apple iPhone dışında işlerinizi pratik bir şekilde halletmenize yardımcı olacak, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz iPad tablet bilgisayarları da satışa sunuyor. Müzikseverlerin gözdesi iPod müzik çalar ve sağlıklı, fit bir yaşam için sizi yönlendiren Apple Watch akıllı saat modeliyle de büyük beğeni topluyor. Bilgisayarlarında OS X, cep telefonlarında iOS isimli kendi yazdığı yazılımları kullanan markanın Safari isimli bir web tarayıcısı da bulunuyor. iTunes adını verdiği medya tarayıcısı da milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. En iyi yazılımlarla geliştirilen Apple ürünlerine indirimli olarak sahip olmak için Apple indirim kodu ve kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Apple indirim kuponları, sadece markanın online alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerde geçerli oluyor. Ödeme aşamasında kullanacağınız indirim kodları sayesinde indirimlerden ve çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Tüm Apple indirim kodu ve kuponlarını görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Aktif Apple Kuponları

Güncel Apple kuponları ve kampanyaları