avg indirim kodu
Mağazayı Oyla

159 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

AVG Antivirüs İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel AVG Antivirüs indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

AVG Antivirüs İndirim Kodları 2023

Geçmişte AVG adıyla tanınan AVG AntiVirus, Avast’ın yan kuruluşu olan AVG Technologies tarafından geliştirilen bir antivirüs yazılımı. İlk defa 1992’de Çekya’da geliştirilen ve piyasaya sürülen yazılımın lisanları; 1997’de Almanya ve İngiltere başta olmak üzere diğer Avrupa ülkelerinde, 1998’de ise ABD’de satılmaya başladı. Günümüzde tüm dünyada 200 milyonu aşkın aktif kullanıcısı olan AVG AntiVirus yazılımı, bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda da kullanılabiliyor. Güçlü antivirüs yazılımına avantajlı fiyatlarla sahip olmak isterseniz AVG AntiVirus indirim kodu kullanabilirsiniz.

Windows, macOS, iOS ve Android işletim sistemlerinde çalışan AVG AntiVirus, evlerde ve ofislerde internet kullanımını daha güvenli hale getiriyor. Hem bireyler ve aileler, hem de işletmeler için güvenlik yazılımları ve hizmetleri sunan firma, antivirüs alanında öncü rolünü sürdürüyor. Evlerinde interneti güvenle kullanmak isteyen aileler için çözümler sunan AVG AntiVirus yazılımının ücretsiz sürümü, birkaç dakika içinde bilgisayara indirilip yüklenebiliyor. Ücretsiz antivirüs yazılımı gerçek zamanlı güvenlik güncellemeleri ile kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınıza indirmeden tespit ederek sizi uyarıyor. Kullanıcı dostu arayüzü, her seviyede kullanıcıya hitap ediyor.

Daha üst düzey koruma ihtiyacı duyanlar ise ücretli AVG AntiVirus sürümü ile çevrimiçi tehlikelerden etkin şekilde korunuyor. Yıllık ücret karşılığında cihazlara indirilebilen ücretli sürüm, virüslerin yanı sıra casus yazılım ve fidye yazılımı gibi kötü amaçlı yazılımları durduruyor. Güvenli olmayan bağlantıların açılmasına izin vermeyen yazılım, tehlike arz eden indirmeleri ve e-posta eklerini engelliyor. Kişisel klasörlerin güvenle muhafaza edilmesini sağlayan yazılımı, web kameranız aracılığıyla başkaları tarafından izlenmenizi de önleme özelliğine sahip. Ayrıca AVG AntiVirus indirim kuponu ile uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz yazılım, gelişmiş güvenlik duvarı sayesinde hacker saldırıları ihtimaline karşı güçlü bir bariyer olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca AVG AntiVirus ile bilgisayarınızın güvenliğini sağlamakla yetinmeyip performans sorunlarını da tespit edebilirsiniz.

AVG AntiVirus, Business Edition ürünleriyle işletme güvenliği için de kapsamlı çözümler sunuyor. Virüslerin bilgisayara ulaşmasını engelleyen ve var olan virüsleri tarayarak ortadan kaldıran virüs tarayıcı, farklı büyüklüklerdeki işletmeleri çevrimiçi tehlikelerden ve siber suçlardan koruyarak IT süreçlerini güvenli hale getiriyor. Siz de işletmenizin çevrimiçi hareketlerini daha güvenli hale getirmek için AVG AntiVirus indirim kodu ile yazılımın ücretli sürümlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Üstelik bu sayede hem güvenlik hem maliyet açısından olası riskleri ortadan kaldırmış olursunuz. AVG AntiVirus Business ürünlerinden işletmenize uygun olanı satın aldığınızda ağınızı ve cihazlarınızı uzaktan yönetebilirsiniz. Üstelik e-posta ve telefon yoluyla 7/24 ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.

Aktif AVG Antivirüs Kuponları

Güncel AVG Antivirüs kuponları ve kampanyaları