bade-natural indirim kodu
Mağazayı Oyla

152 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Bade Natural İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Bade Natural indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Bade Natural İndirim Kodları 2023

Doğadan aldığı ilhamla yola çıkan eczacı Sinem Kapar Şahindere’nin, 2016 yılında oluşturduğu Bade Natural firması, kozmetik kimyası ve eczacılığın birlikte kullanıldığı ve doğa ile birlikte yorumlandığı ürünleri kullanıcılarına sunuyor. Ürünlerinde zararlı kimyasallara ve sentetiklere yer vermeyen Bade Natural, sürdürülebilir, doğal ve yenilenebilir bileşenlerden oluşan yağlar, kremler, sabunlar ve tonikler üretiyor. Ambalajlamada da doğa dostu olmaya devam eden firma, genellikle zararlı plastik yerine, çeşitli boylarda cam şişeler kullanmaya özen gösteriyor.

Her cilt ve saç tipinden erkek ve kadınlar tarafından çok beğenilen ürünler hazırlayan Bade Natural,  klasikleşmiş ürünlerinin yanına eklediği yenilikçi formülleri sayesinde, doğal bakım ürünleri sektöründe yükselerek, güvenilir markalar arasında yerini sağlamlaştırıyor.

Ürün  içerikleri ve kullanım yerleri hakkında bilgilere sitesinde yer veren Bade Natural, online satış kanalları üzerinden çeşitli indirimler sunuyor. Size kalan gereksinim duyduğunuz ürünü seçmek ve Bade Natural indirim kupunu kullanarak alışverişlerinizi gerçekleştirmek. Marka vücudunuzun bakımının yanında bütçenize de yardımcı oluyor.

Aromaterapi Mucizesi

Bitkilerin özlerinden elde edilen ve zengin antioksidan özellikler ile doğal kokular barındıran bitkisel yağlar, binlerce yıldan beri; canlı bir cilde sahip olmak, böcekleri uzaklaştırmak, uyku kalitesini arttırmak ya da ortamları hoş kokutup insanları rahatlatmak amacıyla kullanılmaktadır. Uçucu yağların özelliklerinin fiziksel ve ruhsal durumları iyileştirmek için kullanılmasına aromaterapi denmektedir. Günümüzde, kişisel kullanımın yanı sıra ev temizliğinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bade Natural markası uçucu yağlar konusunda, çok çeşit içeren bir ürün gamına sahiptir. Kendi üretimi olan yağlar ve iyi geldiği noktalar hakkında birkaç örnek vermek gerekirse;

*Lavanta yağı: Uyku kalitesini arttırır ve kötü kokuları önler.

*Defne yaprağı yağı: Cildin pürüzsüz görünmesini sağlar.

*Adaçayı yağı: Stresi azaltır.

*Çay yağı: Cilt rengindeki eşitsizlikleri giderir.

Cilt, yüz, saç ve vücut uygulamalarında, badem veya Jojoba yağı gibi taşıyıcı yağlarla seyreltilerek kullanılması gereken uçucu yağlar üreten Bade Natural, bu yağların mekanlara güzel koku yayması için gereken ısıtmayı sağlayan, buhurdanlık ve difüzör gibi yardımcı objeler de sunmaktadır. Bunlara ek olarak aromaterapi oda spreyi ve mumu da geliştiren marka, tercih ettiğiniz koku ile ruhunuzu rahatlatmanıza yardımcı olmaktadır.

Aromaterapinin mucizesini henüz denemeyenlerdenseniz bu fırsat kaçmaz. Bade Natural black friday promosyonu ile hem bedeninizi, hem ruhunuzu hem de cebinizi dinlendirebilirsiniz.

Şehre Dönüş Zamanı

Yaz aylarının bitmesi ile şehre dönen erkek ve kadınların cildini yenilemek için oluşturduğu seti sizlere sunan Bade Natural, toz, kir, UV ışını, hava değişimi ve stresten korunmanız için bir cilt bakımı rutini oluşturmanızı öneriyor. Kuşburnu meyvesi kullanılarak üretilen ve beş parçadan oluşan setin içerisinde, nemlendirici, arındırıcı, leke karşıtı yağ, yüz serumu ve göz çevresi serumu yer alıyor. Bade Natural 11.11 indirimleri ile avantajlı fiyatla sahip olacağınız bu set, önümüzdeki yaza kadar cildinizin zinde ve sağlıklı kalmasına destek oluyor.

Aktif Bade Natural Kuponları

Güncel Bade Natural kuponları ve kampanyaları