bkm-kitap indirim kodu
Mağazayı Oyla

277 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

BKM Kitap İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel BKM Kitap indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 7 indirim kuponu

En son gelen 7 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

BKM Kitap İndirim Kodları 2023

Türkiye’nin en güncel bkm kitap indirim kodu sayfasını sizlere sunmaktan gurur duyarız! Bir televizyon programında başıma gelse insan içine çıkamam denilecek bir olay yaşandı. Hanımefendilerden biri büyük bir özgüvenle “Kürk Mantolu Madonna” isimli tiyatro oyununu duyunca, şarkıcı Madonna ile ilgili bir konu sandı. Bir de yetmeyip bunun üzerine dakikalarca konuştu. Sabahattin Ali‘nin ölümsüz eseri Kürk Mantolu Madonna’nın tiyatro uyarlaması olduğunu anlatmak için tüm Türkiye sıraya girdik.

Maalesef Halit Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı Memnu’sunu görünce “Aaaaa Aşk-ı Memnu’nun kitabı çıkmış!” diyen şaşkınlarla dolu ortalık. Önce derin bir nefes alıyor daha sonra da bir çözüm yolu arıyoruz. Galiba biz bulduk bile. Artık her ay birkaç sevdiğimiz, beğendiğimiz, okuyan kişiyi başka bir dünyaya sürükleyebilecek kült eserleri satın alıyoruz. Sonra da bu eserleri henüz okumadığını düşündüğümüz ve kitap okuma alışkanlığının da gelişmesini istediğimiz kişilere veriyoruz. Hatta birkaç çocuk kitabı alıp maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarına da bağışlıyoruz. Gördünüz mü, hayıflanmaktan çok daha iyi bir çözüm değil mi?

Tabii kâğıt fiyatlarının her şey ile beraber artması, kitapları pahalı hale getirdi. Yine bir Sabahattin Ali kitabını 5 küsur liraya BKM Kitap’ta bulunca siteyi inceledik. Her yayın evinin her kitabını bulabileceğiniz eşsiz bir web site. Çok fazla mağazası olmadığı için web siteleri bkmkitap.com adreslerini önerebiliriz size. Hem kategorilere, hem çok satanlara hem de yeni çıkanlara göre başlıklar açmışlar. Elbette siz de yazara, kitap ismine, türe göre aramalar yapabilirsiniz.
Ne alacağınızı bilmiyorsanız Bloglarından faydalanmak mümkün. ‘Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Yerli Roman’ yazılarını okuyun ve hemen edinin mesela. ‘Kitap Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim’i okuduktan sonra da belki yeni ufuklar açılır size. Sadece aksiyon hikâyeleri, bilim kurgular değil de belki otobiyografiler de ilginizi çeker. Belki biraz da ciddi şeylere ara verip vampir hikayesi okumalısınızdır, kim bilir…

BKM Kitap en uyguna satış yapan kitapçılardan. Sadece Black Friday indirimleri değil, her zaman kampanyaları var. Hatta kampanya sayfaları üzerinde bir sürü bkm kitap indirim kodu ve hediye çekleri var. Seçili kitaplarda %50 indirim, Ahmet Ümit kitaplarında %50 indirim, siteye üye ol ve arkadaşını da üye yap, 15 TL senin olsun gibi kampanyaları da var. Tek yapmanız gereken şimdi siteyi açıp yeni bir dünyaya kucak açmanız. Önce Sabahattin Ali alın ve okuyun da rezil olmayın sonra…

Aktif BKM Kitap Kuponları

Güncel BKM Kitap kuponları ve kampanyaları