bonvagon indirim kodu
Mağazayı Oyla

83 kullanıcı oyu ile 4.4 / 5 ortalama

Bonvagon İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Bonvagon indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Bonvagon İndirim Kodları 2023

Bonvagon için Türkiye’de bir ilk diyebiliriz. Çünkü Bonvagon tarzında bir ürün satış biçimi yok. Biraz da olsa merak ettiniz değil mi? Emin olun biz de sizi bu tatlı marka ile tanıştırabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Bonvagon 2011 yılında 2 girişimci kadın tarafından kuruluyor. Deniz Ertaner ve Demet Candemir iki yakın arkadaş. Bir gün mevcut alışveriş sitelerini gezerken ne kadar sıkıcı olduklarını ve tüm online sitelerin birbirine benzediğini fark ediyorlar. Ve online alışverişe yepyeni bir soluk getirmek için kolları sıvıyorlar.

Dünyayı gezmeyi çok seven bu 2 kadın gittikleri yerlerden çeşitli ürünler getirip Bonvagon sitesine ekliyorlar ve buradan satışlarını gerçekleştiriyorlar. İşin güzelliği şu ki Türkiye’de çok az bulunan ya da hiç bulunmayan ürün ve markalar Bonvagon internet sitesi ile size kolaylıkla ulaşıyor. Üstelik muhteşem indirimler eşliğinde kapınıza kadar geliyor.

İşte Bonvagon markası ismini de bu enteresanlıktan alıyor. Bon iyi demek vagon kelimesini ise hepimiz biliyoruz. Noel Baba’nın hediye dağıtan yılbaşı arabası gibi bir marka logosuna sahip olan Bonvagon, size hiçbir yerde bulamayacağınız muhteşem hediyeleri dağıtıyor diyebiliriz.

Bonvagon’un web sitesinde çok özel kategoriler var. Evinize, kendinize ve sevdiklerinize isimli 3 gruptan oluşan özel ürünleri alışveriş yaparken size çok yardımcı olacak.

Evinize kategorisinde aydınlatma, ev dekorasyon, ev tekstili, mobilya, mutfak, paspas, sofra sunum ürünleri ve banyoya özel ürünler var.

Kendinize kategorisi ise tamamen kişisel ürünlerden oluşuyor. Anahtarlık, çanta, hoparlör, düş kapanı, kablosuz şarj cihazı, kokulu mum, ofis için aksesuarlar, kırtasiye tarzı ürünler, tavla gibi kutu oyunları ve cildimiz için yüz maskeleri bulunuyor.

Bir de sevdiklerinize kısmı var ki burada tamamen harika hediyelikler düşünülmüş. Hediyelik kategoriler ise şunlardan oluşuyor. Annelere hediye, çocuklara hediye, erkeklere hediye, kadınlara hediye, hayvan severlere özel hediyeler ve 100 TL altı hediyeler. Buradaki ilginç hediyeler hem sizi hem de sevdiklerinizi çok mutlu edecek.

Bonvagon’daki ürünler yurtdışından geliyor diye fiyatlardan hiç korkmayın. İnanın burada çok uygun fiyata çok güzel şeyler bulabilmek mümkün. Pek çok indirimin olduğu sitede zaman zaman hediye çeki ve kupon kodu da oluyor. Bunlarla alışverişiniz daha uyguna geliyor. Bu fırsatları kaçırmamanız için Bonvagon web sitesine mutlaka üye olmanızı tavsiye ediyoruz.

Bonvagon’u bir arkadaşınıza tavsiye eder ve o da sizin gönderdiğiniz link üzerinden alışveriş yaparsa, buradan da %15 komisyon kazandığınızı unutmayın. Hadi iyi alışverişler…

Aktif Bonvagon Kuponları

Güncel Bonvagon kuponları ve kampanyaları