bosch indirim kodu
Mağazayı Oyla

136 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Bosch İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Bosch indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Bosch İndirim Kodları 2023

1886 yılında kurulan teknoloji devi Bosch, geliştirdiği ev aletleriyle nesillerdir yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyor. Kurucusu Robert Bosch’un Bosh ev aletleri için bir atölye kurmasıyla çalışmalarına başlayan şirket, ürünlerini ilk günlerdeki “hassas mühendislik” bakış açısıyla tasarlıyor. 100 yılı aşkın süredir dürüst işçilik prensibini benimseyen Bosch, ürünlerinde kaliteden ödün vermeden pratikliği ön plana koyuyor. Bugünkü ev aletleri teknolojilerinin temellerini atan Bosch’un ürünlerine bu sayfadan alabileceğiniz Bosch indirim kodu ile avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bosch, 1920’lerin sonunda yaşanan Büyük Buhran sonrası ortaya çıkan yeni iş kollarından yararlanarak 10.000 çalışanıyla dünya çapında faaliyet göstermeye başlıyor. Özellikle elektrikli ev aletleri alanında ortaya çıkan iş fırsatları sayesinde kısa sürede büyüyen Bosch, 60 litre kapasiteli ilk elektrikli buzdolabını 1933 yılında piyasaya sürüyor. 1949 yılına geldiğimizde ise hem soğutucu hem de dondurucu bölümleri sayesinde oldukça kullanışlı olan Bosch buzdolapları Bosch müşterileriyle buluşuyor. Bugün hala pek çok evde kullanılan bu buzdolapları, tasarımlarıyla da o döneme damgasını vuruyor. 1950’li yıllarda bu kez ürettiği mutfak aletleriyle daha fazla eve girmeye başlayan Bosch, ev hanımlarının en büyük yardımcısı konumuna yerleşiyor. Özellikle 50’li yılların sonunda yıkama, sıkma ve durulama işlemlerini yapabilen çamaşır makineleriyle adından söz ettirmeyi başaran Bosch, aynı performansı 1960’larda piyasaya sürdüğü bulaşık makinelerinde de gösteriyor. Artık evlerinden çıkıp ev ekonomisine katkı sağlamaya başlayan kadınlar için bu yenilikçi aletler gerçekten hayat kurtarıcı oluyor ve Bosch dünya üzerindeki en iyi teknoloji şirketlerinden biri olarak tarihteki yerini alıyor. Siz de köklü bir geçmişe sahip Bosch’un ürünlerine Bosch indirim kuponu ile çok daha ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bosch’un başarısı 70’li yıllarda katlanarak büyüyor. Geniş ürün yelpazesine elektrikli diş fırçalarını, süpürgeleri ve daha pek çok küçük ev aletini katan Bosch, dönemin sonlarına doğru çamaşır ve kurutma makinelerini birleştirerek bir devrime daha imza atıyor. 80’li yıllarda “Tek ürün, çok fonksiyon” anlayışı ile üretime devam eden şirket, günümüzde de ActiveOxygen™ ve Home Connect gibi teknolojileri ile güncel kaldığını kanıtlıyor. Tüm ev aletleri ihtiyaçlarınız için Bosch’un kategorilerini inceleyebilir, bu teknolojilerden siz de yararlanabilirsiniz. Bosch; buzdolaplarından derin donduruculara, elektrikli süpürgelerden ütülere, klimalardan ankastre fırınlara kadar aklınıza gelebilecek her türlü ürünü size sunuyor. Dilediğiniz Bosch ürününü seçip Bosch indirim kodu fırsatlarıyla sahip olabilir, hızlı ve güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Bosch Kuponları

Güncel Bosch kuponları ve kampanyaları