cicek-market indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Çiçek Market İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Çiçek Market indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Çiçek Market İndirim Kodları 2023

Bütün çiçekler güzeldir. Yalnız bazı çiçekler var ki onlar diğerlerinden biraz daha özeldir. Nergis, sümbül ve lale gibi çiçekleri diğerlerinden özel kılan şey ise onların bir hikayesinin olmasıdır.

Mesela Paeonia çiçeği ismini mitolojideki güzeller güzeli bir su perisi olan, Apollon’nun görünce kayıtsız kalamadığı gizemli güzelliğinden alıyor.
Nergis çiçeğinin hikayesi çok ilginç. Narcissus Yunan mitolojisinde güzelliği ile büyüleyen bir gençtir. Annesi Narcissus kendi güzelliğinden etkilenmesin diye onu kendini görebileceği her şeyden uzaklaştırmıştır. Ne var ki bu genç bir gün nehir kıyısında gezinirken suyun üzerinde kendi yansımasını görür. Annesinin korktuğu başına gelmiştir. Narcissus kendine aşık olmuş ve saatlerce bu nehirde kendini izlemeye başlamıştır. Sonra dengesini kaybeder ve nehirde boğularak ölür. Nergis çiçeği ismini bu gençten alır. Hatta narsist, yani kendini aşırı beğenen kişiler için kullanılan bu kelime de yine ismini bu hikayeden ilham alır.

Lale çiçeği ise Ferhat ile Şirin hikayesinden geliyor. Ferhat aşkından kendini çöllere vurduğunda gözünden bir damla yaş akar. Bu damlanın düştüğü yerde ise lale çiçeği biter.

Gül ise birçok tanrının bir araya gelmesiyle oluşmuş muhteşem bir çiçektir. Çiçek tanrıçası Chloris günlerden bir gün kuytu bir ormanda ölü bir orman perisi bulur. Chloris onun güzelliğinden o kadar etkilenir ki onu hemen bir çiçeğe çevirir. Afrodit bu çiçeğe güzellik verir, Dionysos ise hoş koksun diye bir aroma hediye eder. Rüzgarların tanrısı Zephirus gökyüzündeki kara bulutları dağıtır. Güneş tanrısı Apollon ise var gücüyle parlar. Bu muhteşem çiçeğin tüm yaprakları oracıkta hemen açılıverir. Çiçeklerin kraliçesi olan gül meydana gelir.

Gördüğünüz gibi çiçeklerin pek çoğu hikayesini mitolojiden alıyor. Siz de eğer birine çiçek hediye etmek isterseniz belki bu hikayeler size ilham olabilir. İlham alamazsanız da sorun değil çünkü hediyenizi Çiçek Market’ten seçerseniz orada size esin kaynağı olabilecek pek çok çiçek bulunuyor.

Çiçek Market’te bir seçim yapabilmek emin olun çok kolay. Çünkü Çiçek Market’te özel günlere yönelik hediye kategorileri var. Doğum günü, yeni bebek, terfi, yeni iş, geçmiş olsun, açılış, kutlama, nikah, düğün gibi en özel günlere en özel listeler yapılmış.

Kişiye özel hediyeler de var. Anneye, babaya, sevgiliye, arkadaşa, kuzene, iş arkadaşına gibi başlıklar inanın bize hayat kurtaracak türden. Direkt nokta atışı yapan bu başlıklar sevdiklerinizi de kalbinden vuracak.
Ah meyve sepetlerini de unutmayalım. Biliyorsunuz artık klasik çiçekler yerine meyveli, çikolatalı, kekli, kurabiyeli çok özel yenilebilir çiçekler moda. Yine bunlar Çiçek Market’te sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

‘Sevdikleriniz neredeyse biz oradayız.’ mottosuyla yola çıkan Çiçek Market, Türkiye’nin hemen hemen her şehrine hızlı ve güvenli teslimat yapıyor. Uygun fiyat seçenekleri ve bitmek bilmeyen kampanyaları ile kendine hayran bırakıyor. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışan bu siteyi ara sıra takip edin. Bir indirim kodu ya da hediye çeki yakalarsanız hemen kullanın.

Sipariş oluşturmak zaten çok kolay, biliyorsunuz. Önce gönderim yapacağınız yerin adres bilgilerini giriyorsunuz, sonra bir hediye seçiyorsunuz. En sona en özel kısmı kalıyor. Hediye vereceğiniz kişiyi mutlu etmek için ona güzel bir yazı kartı hazırlıyorsunuz. İşte bu kadar… Artık gerisi sizin yaratıcılığınıza kalmış.
Unutmadan şunu da belirtmekte fayda var. Şayet Anneler Günü ya da Sevgililer Günü gibi herkese özel bir günde hediye yollayacaksınız. Elinizi çabuk tutun. Çünkü o günlerde her çiçekçi çok yoğun oluyor. Hadi şimdiden mutlu seçimler…

Aktif Çiçek Market Kuponları

Güncel Çiçek Market kuponları ve kampanyaları