doremusic indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Doremusic İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Doremusic indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Doremusic İndirim Kodları 2023

Müzik dinlemeyi sevmeyen biri yoktur herhalde. Mutlu olduğumuz anlarda bizi coşturan, hüzünlüyken derdimizi paylaşan ya da sakinleştiren kısacası hangi ruh halinde olursak olalım her şekilde bize iyi gelen bir yanı vardır müziğin. Bu müziğin, dinleyici olarak yani pasif haldeki hayatımızdaki yeri oluyor. Bir de aktif olan yönü var ki o tadın yenmez bir maceradır kişi için. Bir enstrüman çalmak bambaşka bir deneyim, bambaşka bir keyiftir insan için. Bunu en iyi müzisyenler bilir. Enstrüman çalmanın kişi için sayısız faydası var. Her şeyden önce duyguların en güçlü dışa vurumudur. Konsantrasyonu kolaylaştırır. Sosyalleşmeyi üst noktaya taşır. Özgüveni artırır. Kas ve kemik yapısını geliştirir. Stresten uzaklaştırır. Kişiyi disipline eder. Son olarak da beyne çok iyi gelen muazzam bir aktivite olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdi tüm bunları okuyup biraz gaza geldiyseniz ve uzun süre aklınızda olup da çalmak istediğiniz ama nedense hep ertelediğiniz bir enstrüman hayali varsa eğer, şanslı gününüzdesiniz demektir. Çünkü size en kaliteli ve en uygun müzik aletlerinin olduğu harika bir siteden bahsedeceğiz. Mevzu bahis olan bu özel sitenin adı Doremusic. Onun ismini mutlaka bir yerlerden duymuşsunuzdur ama bugün detaylı bir şekilde tanıyacaksınız onları.

Doremusic, 1993 yılında İzmir’de kuruldu ve oldukça kısa bir sürede müzik ve enstrüman konusunda Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri haline geldi. Ülkemizde 600’den fazla satış noktası bulunan Doremusic, bünyesindeki dünyaca ünlü markaların Türkiye distribütörlüğünü almış durumda. Az değil 145’ten fazla farklı markanın ürünlerini sunuyor bizlere.

Nedir bu markalar birlikte bakalım. Yamaha, Casio, Hohner, Blackstar, Elixir, Gibson, Auster, Fenix, Malibu, Philips, Seiko, Shecter, Zoom, Willner, Savarez ve Adam Audio bunlardan sadece birkaçı. Öyle ki Doremusic, Türkiye’deki pek çok konservatuar, güzel sanatlar lisesi, müzik fakültesi, askeri kurumlar ve daha pek çok kurumun tedarikçisidir. Aradığınız hemen hemen her enstrümanı bulabileceğiniz Doremusic’te piyanolar, tuşlu enstrümanlar, yaylılar, nefesliler, davul ve perküsyon aletleri mevcut durumda. Sadece müzik aletleri değil sahne ve stüdyo ihtiyaçlarına da yer verilmiş sitede. Stüdyo mikrofonu, kulaklık, hoparlör, amfi, analog mikser, kayıt cihazı, ses kartı, midi klavye, dijital mikser, DJ kontroller, sehpa ve standlar son olarak da kablolar bulunuyor. Bu müzik aletlerine en uygun kılıf ve saklama çantalarına yine doremusic indirim kodu ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Doremusic, bu işi o kadar geliştirmiş ki bu alanda Dore Tv adında bir kanal bile oluşturmuş. Bu kanalda yaklaşık 1000 adet görsel video var. Bu videolar ile müzik aletlerinin nasıl kullanılacağı, akort ayarları ya da bazı sahne malzemelerinin ne şekilde ayarlanması gerektiği gibi oldukça faydalı bilgiler var. Doremusic’ten alışveriş yapmaya karar verdiyseniz eğer işiniz çok kolay. Siteye üye oluyorsunuz ve istediğiniz ürünü sepete atıyorsunuz. Ödemenizi kredi kartı ile yapıyorsunuz. Vade farksız 5 taksit seçeneğiniz olduğunu bir kenara not düşün. Bu kargolara hiç güven olmuyor enstrümanım sağ salim bana teslim olur mu diye hiç düşünmeyin. Çünkü Doremusic’in kendine özel bir taşıma sistemi var. Bütün ürünleri müşterilerine Dore Xpress adında kendi araçları aracılığı ile teslim ediyorlar. 2020 yılında bu noktada bir ilke imza atan Doremusic, kargo değil biz taşıyoruz diyor.

Her zaman sanatın ve sanatçının yanında olan Doremusic, Türkiye’deki pek çok konser ve etkinliğin sponsorluğunu yapıyor. Birçok önemli sanatçının sponsorluğunu da almış olmalarının haklı gururunu yaşayan marka her zaman müzikseverlere eşlik ediyor.

Aktif Doremusic Kuponları

Güncel Doremusic kuponları ve kampanyaları