farmasi indirim kodu
Mağazayı Oyla

60 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Farmasi İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Farmasi indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Farmasi İndirim Kodları 2023

Farmasi markasını duymayan yoktur herhalde. Cilt sağlığına özen gösteren, makyaj yapmayı seven her kadının evinde mutlaka en az bir tane Farmasi ürünü bulunur.

Oldukça faydalı ve sağlıklı ürünlere sahip olan Farmasi’de cilt bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler, nemlendiriciler, maskeler, vücut kremleri, saç serumları, cilt temizleyicileri ve daha pek çok bakım ürünü var. Yine makyaj malzemeleri olarak bir kadının hatta bir makyaj sanatçısının çantasında bulunması geren tüm ürünleri yine Farmasi’den temin etmek mümkün.

Biz Farmasi’yi sadece bakım ve kozmetik ürünlerinden ibaret zannediyorduk. Hal bu ki onlar işi baya büyütmüş. Kadın ve erkelere özel hoş parfümler, deodorantlar, günlük roll-on çeşitleri var. Aramızda kalsın bir duyan bir daha bırakamıyormuş bunları. Hem çok sağlıklı hem de çok hoş kokulara sahiplermiş.

Yine kişisel bakımda envai çeşit, sabun, kolonya, ıslak mendil, diş macunu, diş fırçası, tüy dökücüler, duş ve tıraş ürünleri, saç boyası, saç serumu ve nice şampuan ve saç kremleri varmış.

Ya ev temizlik ürünlerine ne demeli, gerçekten biz bunları ilk kez duyuyoruz. Mr. Wipes isimli bir marka adı altında banyo temizleyicileri, bulaşık ürünleri, çamaşır deterjanları, leke çıkarıcılar, yüzey bakım ürünleri, temizlik bezleri ve temizlenme mendilleri bulunuyor. İnternetten okuduğumuz gerçek kullanıcı yorumlarına göre kullanan herkes çok memnun kalmış bu ürünlerden. Hem sağlıklı hem de evde çok işe yarayan ürünlermiş.

Ah bir de Nutriplus markasında vitamin ve destek ürünleri var. Günlük hayatta hepimizin kullanması gereken bu ürünlere gözü kapalı güveniyoruz. Çünkü Farmasi’nin ne kadar köklü ve bir doktor elinden çıkma, kaliteli bir marka olduğunu biliyoruz. Evet, Farmasi’nin kurucusu Türkiye için çok önemli bir isim olan Dr. Cevdet Tuna’dır. Hadi size biraz ondan ve Farmasi’nin kuruluş hikayesinden bahsedelim.

Dr. Cevdet Tuna, 1923 yılında Edirne’de dünyaya geldi. Liseden sonra tıp okumak için Almanya’ya gitmeye karar verdi. Burada Goethe Tıp Fakültesi’ni başarılı bir şekilde bitirdi ve memleket özlemine dayanamayıp tekrar Türkiye’ye döndü.

Çok sevdiği ülkesine döndükten sonra 3 yıl boyunca İstanbul Hadımköy’de tabip asteğmen olarak görev aldı. Ona verilen bir at ile Trakya’daki birliklere ordudaki tek doktor olarak bir bir şifa dağıttı. Daha sonra Türkiye’nin profesyonel anlamda 5 ilaç fabrikasından biri olan Tege İlaç Fabrikası’nı kurdu.

Belki şaşıracaksınız ama ülkemizde kullanılan ilk ağrı kesici, öksürük şurubu ve yanık merhemini o formülize etti. Kurduğu ilaç şirketi günden güne büyüdü ve Dr. Cevdet Tuna mesleğine olan bitmek tükenmek bilmeyen büyük bir aşkla her işin başında durdu. İlerleyen yaşlarında bile bu böyle devam etti. 1998 yılında Farmasi ve Dr. C. Tuna markası ortaya çıktı.

İşte Dr. Cevdet Tuna’nın göz bebeği markası Farmasi’yi bu yüzden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çünkü Farmasi’nin arkasında 66 yıllık bilgi ve birikimiyle, ülkesini çok seven, her zaman yurduna hizmet etmeyi kendine borç bilmiş muhteşem bir doktor var.

Farmasi’nin en güzel yanlarından biri de markadan yararlanmak için sadece bir tüketici olmanız gerekmiyor. Bir girişimci olarak da Farmasi ailesine katılmanız mümkün. Siz de eşinize, dostunuza ve çevrenizdeki herkese Farmasi ürünlerini satarak buradan gelir elde edebilir hatta bunu bir meslek haline getirebilirsiniz. Bu konuda pek çok başarı hikayesi var. Dilerseniz bu hikayelerin hepsini Farmasi’nin web sitesinden okuyabilir ve siz de ilham alabilirsiniz. Kim bilir belki de hayallerinize ulaşmanın yolu Farmasi’den geçiyordur.

Aktif Farmasi Kuponları

Güncel Farmasi kuponları ve kampanyaları