fit-in-class indirim kodu
Mağazayı Oyla

74 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Fit in Class İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Fit in Class indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Fit in Class İndirim Kodları 2023

Spor yapmayı seviyor ama spor salonlarında hep aynı aletleri kullanıp aynı hareketleri yapmaktan sıkılıyor musunuz? Fit in Class’ın yenilikçi sistemiyle spor alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. 2012 yılından bu yana hizmet veren ve supplementler.com, vitaminler.com, BodyForumTR.com web siteleriyle tanınan SporCard Elektronik Hizmetler ve Ticaret A. Ş. tarafından hayata geçirilen Fit in Class, aylık üyelik gerektiren bir sistem. Fit in Class aboneliği ile sisteme dahil olan spor salonlarının grup derslerine sınırsız olarak katılabilirsiniz. Fit in Class indirim kodu ile sisteme avantajlı abonelik fiyatları ile dahil olabilirsiniz.

Fit in Class aboneliği ile İstanbul’un, İzmir’in ve Ankara’nın en popüler spor salonlarında ve stüdyolarında 85’ten fazla grup dersine katılmak mümkün. Sistemde 200’ü aşkın anlaşmalı salon ve stüdyo bulunuyor. Fit in Class’a aylık abone olduktan sonra grup derslerine katılmak için ise önceden rezervasyon yaptırmanız yeterli oluyor. Böylece evinizin, iş yerinizin yakınlarındaki spor salonlarını ve stüdyoları keşfedebilir. İsterseniz şehrin dört bir yanına yayılan anlaşmalı adreslerdeki grup derslerini de deneyebilirsiniz.

Yararlanabileceğiniz grup derslerini incelemek için fitinclass.com adresinden yaklaşan grup derslerini görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz derse giriş hakkı kazanmak için web sitesi üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Bir aylık üyeliğiniz içinde sınırsız grup dersine katılmanız mümkün, ancak tek kısıtlama üyelerin aynı stüdyoya bir ay içeriğinde sadece üç kere giriş yapabilmeleri.

Fit in Class üyeliği ile ulaşabileceğiniz grup dersleri, farklı spor dalları arasından seçim yapmanızı sağlıyor. Savunma sanatlarıyla ilgileniyorsanız tekvando, kick boks, WingTsun, Aikido, Muay Thai derslerine katılabilirsiniz. Amacınız form tutmak ise crossfit ve spinning dersleri tam size göre. Vücudunuzu şekillendirmek için mat Pilates derslerini takip edebilirsiniz. Hem bedeninizin sınırlarını keşfetmek hem de ruhunuzu dinlendirmek için yoga derslerini deneyebilirsiniz. Tüm bu grup derslerine katılım hakkı kazanmak için Fit in Class indirim kuponu ile aylık üyeliğinizi indirimli fiyatlarla başlatabilirsiniz.

Fit in Class ile spor derslerinin yanı sıra dans derslerine katılmanız ya da buz pateni yapmanız da mümkün. Ayrıca platformda çocuklar için de jimnastikten aikidoya ders seçenekleri bulabilirsiniz. Ders programlarını tarih seçerek görüntüleyebilirsiniz. İl, ilçe, zaman aralığı, ders türü gibi seçenekleri filtreleyerek sizin için en uygun ders seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Grup derslerine ara vermek istiyorsanız üyeliğinizi hiçbir gerekçe belirtmek zorunda kalmadan kolaylıkla durdurabilir ya da iptal edebilirsiniz. Siz de Fit in Class’ı ve sisteme dahil olan spor salonlarını fitinclass.com adresinden inceleyebilir, Fit in Class indirim kodu fırsatlarını takip ederek her zamankinden daha uygun fiyatlı aboneliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktif Fit in Class Kuponları

Güncel Fit in Class kuponları ve kampanyaları