guzel-hosting indirim kodu
Mağazayı Oyla

70 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Güzel Hosting İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Güzel Hosting indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Güzel Hosting İndirim Kodları 2023

Teknolojinin günümüzde en büyük icatlarından biri bulut depolama sistemleri oldu. Hayatımızı kurtaran bu sistemler sayesinde dilediğimiz gibi fotoğraf ve video çekebiliyor, ses kaydedebiliyoruz. Sayısı konusunda herhangi bir kısıtlama yok. Bu yüzden yaşadığımız her anı kaydederken tamamen özgürüz.

Bulut depolama sistemlerinin nasıl çalıştığına biraz daha yakından bakalım isterseniz. Şimdi siz bir bulut depolama sistemi kullanarak telefonunuza ya da bilgisayarınıza sığmayacak olan şeyleri buraya aktarıyorsunuz. Video, fotoğraf, pdf, belge, aklınıza gelen tüm bilgileri buraya kaydediyorsunuz ve istediğiniz zaman kullanıyorsunuz. Böylece ay telefonumda yer kalmadı, ay bilgisayarım çok dolu bu yüzden yavaşladı gibi dertlerden kurtuluyorsunuz. Bu sistemi kullanmanız için de bir şirket ile anlaşmanız gerekiyor. İşte bu bulut sistemleri sadece sizin ve tercih ettiğiniz şirket arasında oluşan bir bağ oluyor. Onlar sizin verilerinizi ve kaydetmek istediklerinizi büyük bir gizlilik içinde saklıyorlar. Yani nasıl ki evimizde mutlaka bir depo kullanırız, kullanmadığımız ya da ayakaltında durmasını istemediğimiz eşyaları koyarız oraya bu da tıpkı onun gibi bir şey. Sistemimizi zayıflatmasını istemediğimiz ya da sürekli kullanmayacağımız ama hatıra kalsın diye saklamak istediğimiz her şeyi bu sanal depoda muhafaza ediyoruz.

Bulut sistemlerin tek bir dezavantajı var o da internet olmayan bir yerde buradaki şeyleri kullanamayacak olmanız. Ama şu anda internet çekmeyen çok az yer vardır dünya üzerinde değil mi? Bulut depolama hizmetini Türkiye’de en iyi veren şirketlerden biri Güzel Hosting’dir. Güzel Hosting alanında uzman kişilerle çalışıyor ve 2008’den bu yana başarılı bir şekilde müşterilerini memnun ediyor. Sadece bulut sistemi değil, bu Güzel Hosting’in işinin küçük bir parçası olur. Pek çok konuda hizmet veren Güzel Hosting’in yaptığı işleri şöyle sıralayabiliriz. Alan adı tescili, alan adı transferi, genel bulut depolama sistemi, kişisel bulut depolama sistemi, kiralık sunucular, sunucu barındırma, Linux hosting, WordPress hosting, Türkiye Windows hosting, Premium hosting, kurumsal e-mail, Türkiye Linux resellar, Avrupa Linux resellar ve Türkiye Windows resellar hizmetleri veriyor.

En uygun ücretlerle en iyi hizmeti sunmak, hedefiyle yola çıkan Güzel Hosting, 10 yılı aşkın bir sürede ülkemizde alanında öncü bir firma haline geldi. Bu başarıyı 7 gün 24 saat çalışarak sağlıyorlar. Evet, abartmıyoruz şayet bilgisayarınıza gece 3’te müdahale edilmesi gerekiyor ise Güzel Hosting bunu sağlıyor. Zaten size %99 bir güven veriyorlar. Herhangi bir sorun olursa da %100 şeffaf davranıyorlar. İşte bu samimiyet Güzel Hosting’in asıl başarısı. Güzel Hosting indirim kodu sayesinde  her bütçeye ve her ihtiyaca göre uygun bir paket program var. Bu arada gerçekten buradaki fiyatların diğer şirketlere oranla çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.  Sitede zaten tüm hizmet fiyatlandırmaları şeffaf bir şekilde yapılmış. Ayrıca tam 4 farklı ekonomik paket sunulmuş. Ekonomi 1, Ekomoni 2, İdeal ve Limitsiz olarak adlandırılmış bu proglamlardan bir tanesi mutlaka size uyacaktır. Tek yapmanız gereken Güzel Hosting müşteri hizmetlerini aramak, ihtiyaçlarınızı anlatmak ve buna uygun bir paketi birlikte seçmek. İşte hepsi bu kadar!

Üstelik siteyi yakından takip ederseniz kaçırılmayacak kampanya ve fırsatlar olduğunu da fark edeceksiniz. Mesela şu sıralar tanışma hediyesi olarak %30 indirim veren bir kampanya kodu var. Bu kod sayesinde çok hesaplı bir alışveriş sizi bekliyor. Bunun gibi pek çok fırsat Güzel Hosting’de sizi bekliyor. Bu arada sitenin en altına tıkladığınız zaman gerçek müşteri yorumlarını kendiniz okuyacaksınız. Buradan alacağınız bilgilerin sizi iyi bir şekilde yönlendireceğine eminiz.

Aktif Güzel Hosting Kuponları

Güncel Güzel Hosting kuponları ve kampanyaları