hostinger indirim kodu
Mağazayı Oyla

66 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Hostinger İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Hostinger indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Hostinger İndirim Kodları 2023

Host, hosting, domain gibi kelimeleri daha önce duydunuz mu yoksa size çok uzak mı geliyor. Tabii şayet bir bilgisayar mühendisi ya da yazılımcı değilseniz bu terimler size biraz yabancı gibi gelebilir. Ama inanın bu durum evdeki yabancı gibi bir şeydir. Çünkü şu anda elinizde tuttuğunuz telefonda ya da birkaç metre uzaklıktaki çalışma masanızın üzerindeki bilgisayarda kısacası dijital ortamların hepsinde bu hosting uygulamaları mevcut.

Nasıl mı, hemen anlatalım. Diyelim ki sizin bir siteniz var ya da bir blog sayfası açmak istiyorsunuz. Sitenizdeki web sayfalarını bilgisayarınıza kaydedemeyeceğinize göre size farklı bir hizmet gerekiyor. İşte hosting şirketleri sizin bu sayfalarınızı internet ortamında güvenli bir şekilde koruyor ve saklıyor. Üstelik 7 gün 24 saat hızlı ve herhangi bir kesinti olmadan erişim sağlıyor. Yani buna kısaca sanal depo diyebilirsiniz.

Hosting hizmeti günümüzde o kadar önemli bir hale geldi ki bu konuda çok fazla şirket oluşmaya başladı. E normal değil mi, dünya üzerinde milyonlarca web sitesi var hepsi de kullanıcılarına kaliteli bir hizmet verebilmek için uğraşıyor.

Bu konuda en iyi şirketlerden biri Hostinger isimli firmadır. Hostinger sadece 2004 yılında kuruldu ve o günden bu yana akıl almayacak bir şekilde büyüdü. İşini çok iyi bir şekilde yapan marka, pek çok site sahibinin güvenini kazandı çok büyük başarılara imza attı. Herkese ücretsiz olarak bir site kurdurma fikri ile yola çıktılar. Bugün 178 ülkede 29 milyondan fazla kullanıcıya web siteleri için hosting hizmeti veriyorlar.

Bu kadar başarının arkasında çok büyük bir kalite ve mutfak ekibi var. Bir kere Hostinger ile çalışmaya başladığınız an şunlara sahip oluyorsunuz. Bir butona tıklamak kadar kolay bir kurulum yapıyorsunuz. Web siteniz için ne gerekiyorsa basit bir şekilde hazırlanmış kurulum basamakları var. Daha sonra web siteniz çok hızlı çalışıyor ve iyi bir performans gösteriyor. İnternet ortamını biliyorsanız eğer bu çok önemli bir unsurdur.

Her ölçeğe uygun bir çözüm sunuyorlar. Yani sitenize tıklanma sayısı az ise ona uygun bir sistem kuruluyor. Siteniz geliştikçe siz de onu duruma göre büyütüyorsunuz. Son olarak da kullanıcı dostu bir kontrol paneli var. Burayı yönetmek çok basit bir şeydir. Bu işlerden hiç anlamayanlar bile rahatlıkla kullanabilir bu paneli. Aklınıza takılacak bir şey olursa hiç çekinmeyin. Hostinger destek ekibine 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Bu ekibin tamamının da uzmanlardan oluştuğunu bilmenizde fayda var.

Hostinger’da herkese ve her bütçeye uygun tarifeler var. Bu tarifeler, sitenizin durumuna göre değişiyor. Tekil web hosting, Premium web hosting ve kurumsal web hosting içlerinde en popüler olanları. Size hangisi uyuyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Üstelik 30 günlük bir deneme süreniz var. Bu deneme süresinde sebebi ne olursa olsun hizmeti beğenmediyseniz Hostinger size paranızı geri iade eder. Hostinger’ın da dediği gibi ‘endişe yok, risk yok’! Böyle bir durum olacağını asla sanmıyoruz ama yine de kulağınızda bir bilgi olarak kalsın.

Hostinger web sitesine girdiğinizde ödüller kısmı diye bir seçenek var. Onlar bu ödüller için gurur tablosu diyorlar. Bu gurur tablosunda siz de fark edeceksiniz ki burada çalışan kişilerin hemen hemen hepsi en az bir ödüle sahip olmuş ve şirketleri olan Hostinger’ı çok iyi yerlere getirmiş.

Şimdi siz de bir site kurmak ya da bir blog sayfası açmak istiyorsanız sırtınızı Hostinger’ a dayayın ve işinizin tadını çıkarın.

Aktif Hostinger Kuponları

Güncel Hostinger kuponları ve kampanyaları