ihs indirim kodu
Mağazayı Oyla

78 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

İHS Telekom İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel İHS Telekom indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

İHS Telekom İndirim Kodları 2023

IHS Telekom domain, hosting ve sunucu hizmetleri veren Kıbrıs’ta kurulu bir şirkettir. Kuruluş tarihi 1999 olan şirket başlangıçta “Veri merkezi ve bulut bilişim servisleri” sağlamaktayken 2007 Yılında ICANN’den akreditasyon alarak alan adı sektörüne girmiştir.

Yapı Kredi, İş Bankası, Halk Bank, Garanti Bankası, Akbank, TEB, Deniz Bank, Finansbank, Koç Holding, Sabancı Holding, Yıldız Holding gibi çok sayıda kurumsal müşteriye hizmet veren firma 2009 yılında Sistem Entegrasyon servisiyle bilişim güvenliği alanına da girmiştir.

Alan Adı

IHS Telekom’dan .com, .net, .org ve .com.tr gibi uzantılarla alan adı satın alabilirsiniz. Ayrıca .gen.tr, .info, .io, .biz, .co, .web.tr, .tc, .istanbul, .ist, .name de alabileceğiniz diğer alan adı uzantılarıdır.

IHS Telekom’un alan adı (domain) hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. İlk adım internet sitesindeki form üzerinden istediğiniz alan adını sorgulatmak. Satın alınabilecek durumdaysa sepete atabilirsiniz. Dilerseniz barındırma paketini de seçerek istediğiniz alan adını bedavaya alabilirsiniz.

Kredi kartı ile yaptığınız satın alma işlemlerinde alan adı tescili bir dakikadan kısa bir süre içinde gerçekleşir ve gerekli bilgiler eposta ile adresinize gönderilir. Alan adı aktive edildikten sonra işlemlere devam edebilirsiniz. Düşlerinizdeki alan adını satın almak için IHS black friday gününden daha iyisini bulamazsınız. Dilerseniz 100 adede kadar alan adını toplu olarak tescil ettirebilirsiniz. Park sayfası, özel nameserver adresi, nameserver yönlendirme, e-posta yönlendirme, alan adı kilidi, DNS Zone yönetimi alabileceğiniz standart servisler arasındadır.

Alan adı satın almanın yanı sıra, alan adı transferi de yapabilirsiniz. Alan adı transfer işlemi normal koşullarda 7 gün içinde tamamlanmakta olup IHS Kontrol Panelinden gelişmeleri takip edebilirsiniz. IHS indirim kodu ile alabileceğiniz .istanbul ve .ist uzantılı alan adlarına mutlaka göz atın. Düşlediğiniz projeler bu yeni alan adları altında olabilir.

Barındırma

IHS Telekom’dan barındırma (hosting) hizmetleri alabilirsiniz. Başlangıç, Pro ve VIP olarak üç pakette satılan barındırma hizmetlerinden Pro ve VIP hizmetlerini seçerek alan adını bedavaya satın alabilirsiniz. 7/24 FTP erişimi, haftalık yedekleme ve alan adı yönlendirme yapabilir, ziyaretçi istatistiklerini kontrol edebilirsiniz. Paketlerde, standart olarak SMTP-POP3-IMAP e-posta ve webmail standart olarak sunulmakta, ayrıca antivirüs, anti spam ve yönlendirme gibi hizmetler de fiyata dahil olarak verilmektedir. 

Sitebaz ile web sayfası tasarımı çok kolaylaştıracak

Hazır şablonlar üzerinden sayfanıza en uygun tasarımı seçerek sayfanızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Başlangıç, profesyonel ve kurumsal olarak satın alabileceğiniz üç pakette de Google harita ekleme, Youtube video ekleme standart olarak sunulmaktadır. Kurumsal pakette daha geniş seçenekleri olan Sitebaz sisteminde web tasarımı bilmeden sürükle bırak yöntemiyle web sitelerinizi tasarlayabilir ve yayınlayabilirsiniz. 200’e yakın şablondan birisini seçerek tüm cihazlarla uyumlu web sitenizi tasarlayabilir, e-ticaret ve sosyal medya modülleriyle de sayfanızı geliştirebilirsiniz. Bu kolaylıklardan faydalanmak için IHS 11.11 indirimlerini bekleyin.

Aktif İHS Telekom Kuponları

Güncel İHS Telekom kuponları ve kampanyaları