koctas indirim kodu
Mağazayı Oyla

198 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

Koçtaş İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Koçtaş indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 13 indirim kuponu

En son gelen 13 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Koçtaş İndirim Kodları 2023

1955 yılında büyük inşaat projelerine yapı malzemeleri toptancılığı yaparak faaliyetlerine başlayan Koçtaş, Vehbi Koç’un ilk şirketleri arasında yer alıyor. Vehbi Koç’un vizyonu ve desteğiyle yola çıkan marka, perakende satışına ise 1996 yılında başlıyor. Siz de yılların getirdiği tecrübenin getirdiği kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız Koçtaş indirim kodu ile hepsine daha avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Yapı Malzemelerinde Tecrübenin Adı: Koçtaş

1996 yılında İzmir Bornova’da açtığı ilk mağazasıyla perakende satışa adım atarak ürünlerini müşterilerine ulaştırmaya başlayan Koçtaş, bu yıllarda yurt dışındaki yapı market örneklerini Türkiye’ye getirip daha fazla insana ulaşma amacıyla yola çıkıyor. 1998 yılının aralık ayında Antalya Topçular ve aynı yıl aralık ayında İzmir Balçova’da açtığı yeni mağazalarıyla bu yolda başarıyla ilerlediğini gösteriyor. 2000 yılına geldiğimizde ev geliştirme alanında dünyadaki en büyük 3 şirketten biri olan Kingfisher grubuyla bir anlaşma yapılarak şirket hissesinin %50’si Koç grubuna, %50’si ise B&Q’nun bağlı olduğu Kingfisher Grubu’na veriliyor. Bu anlaşmadan sonra firmanın resmi adı ise “Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret A.Ş.” olarak değiştiriliyor. Bugün Türkiye’de 60’tan fazla mağazası ile hizmet veren Koçtaş’ın ürünlerine web sitesi üzerinden de ulaşabilir, Koçtaş promosyon kodu ile size özel fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Koçtaş, Türkiye ve çevresindeki ülkelerde dünya standartlarında ev geliştirme perakendeciliği hizmeti verme vizyonu ve yaşam alanlarını güzelleştirme misyonu ile alanında lider olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geliştirdiği teknolojiler ve ayrıca ürün ve hizmetleriyle sunduğu üstün müşteri deneyimi sayesinde misyonunu kısa sürede gerçekleştireceğini de gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra Koçtaş, sürdürülebilirliğe verdiği önemle rakiplerinden ayrılmayı başarıyor. Sürdürülebilirlik ilkesi kapsamında çevreye duyarlı projeler ve iş birliklerine yatırım yapıyor. Bu çalışmaların hepsini Enerji Verimliliği, Atık Yönetimi, Kağıt Tüketimi ve Ürün-Tedarikçi İlişkileri gibi başlıklar altında yakından takip ediyor. Her insanın doğaya borcu olduğunun bilincindeki firma, geri dönüşüm ve tasarrufla bu borcu ödeyeceğinin sözünü de veriyor.

Bir yapı market olduğunu müşterilerine sunduğu pratik fikirlerle göstermek isteyen Koçtaş’ın hedefleri arasında onlara en iyi hizmeti en çok kanaldan vermek de yer alıyor. Bu nedenle tüm yatırımlarında günceli takip ederek dijitalleşmeyi önceliklendiren firma, müşteri deneyimini odak noktasına aldığını gösteriyor. Siz de yaşam alanını güzelleştirmek isteyenlerdenseniz Koçtaş’ın 60 yıldan fazla tecrübesinden yararlanabilir, sayfamızda bulabileceğiniz Koçtaş indirim kuponu ile alışverişinizi hesaplı hale getirebilirsiniz.

Yaşam Alanlarınıza Koçtaş Dokunuşu

Ev geliştirme sektörünün Türkiye’deki lideri Koçtaş, birçok şehirde yer alan Koçtaş mağazaları ve bazı mahallelerdeki Koçtaş Fix mağazaları ile hizmet vermenin yanı sıra e-ticaret sitesi ile de müşterilerine ulaşıyor. Sitesinde hem yerli hem ithal çok sayıda markanın ürünlerine yer veren Koçtaş’ın ürünlerine bu sayfada bulabileceğiniz Koçtaş indirim kodu ile çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Koçtaş, mobilyadan bahçe ve balkona, banyodan mutfağa ve dekorasyondan elektrikli ev aletlerine kadar toplam yüz binin üzerinde ürüne sahip birçok kategoriye sahip. Bu kategoriler arasından yaşam alanınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni evinizin bahçesinde kullanabileceğiniz bir bahçe takımı, giyinme odanız için büyükçe bir gardırop ya da evinizin herhangi bir odası için ihtiyaç duyduğunuz aydınlatma sistemini Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Özellikle evlilik planları yapıyorsanız tüm ev eşyalarınızı Koçtaş’tan alabilir, yeni hayatınızı bütçenize uygun fiyatlarla tasarlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra ofis ihtiyaçlarınız için de Koçtaş ürünleri çok ideal. Koçtaş’ın ofis malzemelerine Koçtaş indirim kuponu ile çok avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Tüm yaşam alanlarına uygun ürünleri çaba harcamadan bulabilmek için Koçtaş web sitesini inceleyebilir, siz de indirim kodlarıyla ödeme aşamasında alışverişinizi fırsata çevirebilirsiniz.

Aktif Koçtaş Kuponları

Güncel Koçtaş kuponları ve kampanyaları