lufthansa indirim kodu
Mağazayı Oyla

81 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Lufthansa İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2023

En güncel Lufthansa indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Lufthansa İndirim Kodları 2023

Lufthansa Hava Yolları’nın geçmişi 1926 yılında Deutsche Luft Hansa A.G.’nin kuruluşuna dayanıyor. 1945 yılına kadar Almanya’nın bayrak taşıyıcısı olan Deutsche Luft Hansa A.G., o yıl Nazi Almanya’sının son bulmasıyla hizmetlerini de sonlandırıyor. 6 Ocak 1953’te yeni bir ulusal hava yolu kurmak için yola çıkan Aktiengesellschaft für Luftverkehrsbedarf (Luftag) şirketi, 1 yıl sonra Deutsche Lufthansa adı altında çalışmalarına devam ediyor. 1 Nisan 1955’te ise Lufthansa; Hamburg, Düsseldorf, Frankfurt, Köln ve Münih’i birbirine bağlayan iç hat uçuşlarına başlıyor ve 15 Mayıs 1955’te Londra, Paris ve Madrid’e uluslararası uçuşları başlatarak globalleşme yolunda ilk adımlarını da atmış oluyor. Günümüzde merkez ofisi Köln’de bulunan Lufthansa’nın ana transfer merkezi ise Frankfurt Hava Alanı olarak gösteriliyor. Siz de yurt dışı uçuşlarınız için köklü bir geçmişe sahip Lufthansa’yı tercih edecekseniz Lufthansa indirim kodu kullanabilirsiniz.

Dünyanın en büyük hava yolu birliklerinden Star Alliance üyesi olan Lufthansa, hem Lufthansa Grup hem de Star Alliance iş birlikleri sayesinde yolcularına küresel ölçekte bir seyahat deneyimi yaşatmayı başarıyor. Özellikle 550’den fazla iştiraki olan Lufthansa Grup ile yaptığı çalışmalar, onu havacılık sektörünün lideri olarak konumlandırıyor. Lufthansa’nın global rota ağı sayesinde 80’den fazla ülkeye ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lufthansa, “ortak uçuş anlaşması” yaptığı hava yolları ile yolcularına daha fazla sayıda varış yeri ve kalkış saati seçeneği de sunuyor. Sadece uçuş hizmetleriyle değil Lufthansa Cargo, Lufthansa Aviation Training ve Lufthansa Technik gibi hizmetleriyle de sektörde adından söz ettiren Lufthansa’nın tüm uçuşlarına Lufthansa indirim kuponu ile çok daha avantajlı fiyatlarla ulaşmanız mümkün.

Lufthansa web sitesi üzerinden uçuş rezervasyon işlemlerinizi yapmanız oldukça kolay. Rezervasyon işlemlerinizin yanı sıra ihtiyacınız olan check-in, uçuş durumu kontrol etme, rezervasyon durumu kontrol etme ve millerinizi öğrenme gibi basit işlemleri de anında gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Lufthansa üzerinden sadece uçuş işlemlerini değil tatilinizi ya da iş seyahatinizi kolaylaştıracak araç kiralama ya da otel bulma gibi işlemleri de yapabilirsiniz. Özellikle bir tatil planlaması yapıyorsanız Lufthansa üzerinden biletinizi alırken hem otel seçeneklerinizi hem de varış yerindeki ulaşım tercihlerinizi görüntüleyebilmek sizin için ideal olabilir. Planlama yapmadan önce sadece ulaşım ve konaklama seçeneklerini incelemekle kalmayıp Lufthansa’nın sizin için hazırladığı şehir rehberlerini inceleyerek ilham alabilirsiniz. Lufthansa ile ek masrafsız rezervasyonun tadını çıkarabilir, 48 saatlik düşünme süresi sayesinde kararınızı değiştirseniz de karlı çıkabilirsiniz. Bu sayfadaki Lufthansa indirim kodu seçeneklerini hemen inceleyin, uçuşlarınızı daha avantajlı hale getirin.

Aktif Lufthansa Kuponları

Güncel Lufthansa kuponları ve kampanyaları