new-balance indirim kodu
Mağazayı Oyla

136 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

New Balance İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel New Balance indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

New Balance İndirim Kodları 2023

Dünyaca ünlü bir marka olan New Balance, pek çok ünlünün de sevdiği nadir ayakkabı markalarından biridir. Apple şirketinin kurucusu Steve Jobs bu ayakkabıları giymeden dışarı çıkmazdı. Unutulmaz Batman karakterleri arasında olan Christian Bale de yine evinde her renk New Balance ayakkabısı olan ünlülerden. Hatta onun bu markayla ilgili ciddi bir takıntısı var bile diyebiliriz.

New Balance’ın tarihine baktığımız zaman çok ilginç bilgiler çıkıyor karşımıza. 1906 yılında ilk olarak ayakkabı tabanı satarak işe başlamışlar. O zamanlar insanlar fabrikalarda çok uzun saatler ayakta çalışıyorlar ve çok yoruluyorlarmış. Bu yüzden rahat tabanlık kullanmak zorunda kalıyorlarmış.

Şirketin kurucusu William J. Riley o yıllarda özellikle işçilerin aşırı yorgunluk çektiğini fark edince ayakkabı tabanlığı işine giriyor ve bu işten hayli para kazanıyor. Öyle ki 1930 ekonomi buhranından bile bu tabanlıklar sayesinde zarar etmeden çıkabiliyor. ‘New Balance’ yani yeni denge anlamına gelen marka ismi ise çok ilginçtir ki William J. Riley’in arka bahçesinde yer alan tavukları gözlemlemesi ile ortaya çıkıyor. 3 parmaklı bir ayak şekli nasıl olur da vücudu ayakta tutar gibi düşüncelere dalarken bu isim aklına geliyor.

Daha sonra 1938 yılında New Balance marka spor ayakkabıları üretilmeye başlıyor. Bu ayakkabılar ilk etapta koşuculara özel oluyor. Ardından boks, beysbol ve tenis oyunlarına özel ayakkabılar meydana geliyor ve marka yavaş yavaş tüm dünyayı etkisi altına almaya başlıyor. Bugün dünyanın en rahat ayakkabı modellerini üreten New Balance’ta günlük ve özel sporlara özel pek çok ayakkabı çeşidi bulunuyor. Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları ile marka severleri kelimenin tam anlamıyla büyülüyor.

New Balance’ın ayakkabı çılgınlığı kıyafetlere de el attı ve marka çok iyi giyim ürünlerini de piyasaya çıkardı. T-shirt, şort, tayt, eşofman takımı, mont, deniz kıyafetleri gibi ürünlerin yanı sıra çorap, çanta, şapka ve bere gibi aksesuarları da kreasyonlarına ekledi.

Türkiye’de New Balance markasının pek çok satış noktası var. Ama siz alışverişte nokta atışı yapmak istiyorsanız mutlaka online satış sitesinden sipariş vermeyi tercih edin. Sitede markanın her çeşit ürününü ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız en özel koleksiyonlarını görebilirsiniz.

New Balance online alışveriş sitesinden ürün aldığınızda pek çok indirimle karşılaşacaksınız. 350 TL ve üzeri alışverişlerde kargonuzun bedavaya geldiğini de hesaba katmayı unutmayın. Siz de hemen New Balance web sitesine üye olun, markanın ayrıcalıklarını yaşamaya başlayın.

Aktif New Balance Kuponları

Güncel New Balance kuponları ve kampanyaları