pakolino indirim kodu
Mağazayı Oyla

101 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Pakolino İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2023

En güncel Pakolino indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Pakolino İndirim Kodları 2023

Pakolino adında çocuklara özel harika bir internet sitesi var. Çocukların zeka gelişiminde ve sosyal yönlerinin gelişimine büyük destek verecek bu oyun biçimini duyunca siz de çok seveceksiniz. Pakolino her çocuğun yaşına özel hediye kutuları üretip bunları sizin evinize yolluyor. Peki, ne var bu kutuların içinde? Yaratıcı malzemeler var. Doğa dostu boyalar, aktivite malzemeleri, çeşitli araç ve gereçler bulunuyor.

Bunların yanı sıra aileler için bir kılavuz var. Bu kılavuz sayesinde Pakolino oyun kutusundan çıkan oyunu nasıl oynayacağınız, çeşitli uzman ve pedagog notları ile oyunun çocuğunuza neler katacağı yazıyor. Sonra bir dergi çıkıyor kutunun içinden. Bu bir tema dergisi ve evde yapılabilecek aktiviteler, deneyler, bulmacalar ve ilginç bilgiler yer alıyor. Bir de online içerikler var. Bu içerikleri tablet ya da bilgisayarınıza yükleyip buradan da bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Tam anlaşılmadı ise size hemen bir örnek üzerinden daha detaylı bir açıklama yapalım. Mesela Pakolino mini manav kutusunu inceleyelim. Bu kutuda bir manav kasası ve içinde meyve şeklinde oyuncaklar var. Elbette meyve şeklindeki oyuncaklar size elyaf ve keçe şeklinde geliyor. Çocuğunuz da bunları birleştirip meyveye dönüştürüyor.

Aktivite olarak bir fiyat panosu geliyor. Her meyveye bir fiyat seçiliyor. Bir de alışveriş sepeti var ki müşteriler buradan meyve alacaklar. Ek olarak manav önlüğü var. Önlüğün üzerine kağıt ve bozuk paralar için ayrı ayrı bölmeler yapılmış.

Bu mini manav kutusu ile çocuklar manav sahibi olacak. Müşteriler gelip alışveriş yapacak. Alışverişte para verilecek ve çocuğunuz küçük bir hesap yapıp para üstü verecek. Çok basit gibi görünüyor değil mi?

Çocuğunuz bu oyun sayesinde motor kaslarını geliştirecek, bir yandan küçük alışveriş oyunları ile finansal dünyaya minik bir adım atacak. Para takası yaparak gerçek hayat için deneyim kazanacak.

Görüyorsunuz küçük bir oyundan bile bir çocuk ne kadar çok şey öğreniyor. Siz de hem ailecek kaliteli zamanlar geçirecek, hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz.

Pakolino’da sistem nasıl çalışır derseniz eğer öncelikle siteye üye oluyorsunuz. Sonra çocuğunuzun bilgilerini ve yaşını siteye ekliyorsunuz. Çocuğunuzun yaş aralığına uygun kutuyu size kargo ile gönderiyorlar. İşte bu kadar! Dilerseniz 1 kereye mahsus alın, dilerseniz her ay gelsin size bu kutu. Sadece kendi çocuğunuz için değil yeğeninize, kuzeninize ya da sevdiğiniz başka birine de Pakolino’yu yollayabilirsiniz. Sizce de muhteşem bir hediye olmaz mı?

Aktif Pakolino Kuponları

Güncel Pakolino kuponları ve kampanyaları