petzz-shop indirim kodu
Mağazayı Oyla

70 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Petzz Shop İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2023

En güncel Petzz Shop indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Petzz Shop İndirim Kodları 2023

Evcil hayvan denince doğal olarak aklımıza hemen kedi, köpek, balık ve kuş gibi sıradan türler geliyor. Fakat işi biraz abartmış olan bazı insanlar var ki bu insanlar aslında hepimizin yakından tanıdığı, kimimizin hayran bile olduğu ünlüler. Biz daha kediyi köpeği besleyemiyoruz, millet neler yapıyor diye hayretler içinde kalacağınız bazı örnekler vermek istiyoruz size. Mesela Elvis Presley’in evcil hayvanı bir kanguruydu. Ünlü ressam Salvador Dali evinde bir karıncayiyen besliyordu. Evcil hayvan olarak maymun besleme trendini ortaya çıkaran Michael Jackson’dı. Yine çok sevilen ve ikonik bir figür haline gelen ressam Frida yavru bir ceylan ile dost olmuştu. Dünyaca ünlü futbolcu David Beckham evinde 2 tane domuza bakıyor. Boks şampiyonu Myke Tyson kendisi gibi güçlü kuvvetli bir evcil hayvan seçmiş. Evinin bahçesinde beyaz bir kaplana sahiplik ediyor. Hep yabancılardan bahsedecek değiliz. Bir tane de bizden bir örnek verelim. Sevilen oyuncu Özge Özpirinççi’nin ise ‘Zilli’ adında çok sevdiği bir eşeği var.

Gördüğünüz gibi evcil hayvan tanımı herkese göre değişiyor. Ne olursa olsun bir insanın hayvan sevgisine sahip olması ve onunla özel bir bağ kurması çok güzel bir şey. Üstelik kişi için sayısız da yararı var. Sorumluluk sahibi olmayı sağlıyor, depresyon etkilerini azaltıyor, yalnızlık hissinden kurtarıyor ve stresten uzaklaştırıyor. Özellikle çocukların sevgi ile büyümesini sağlıyor ve onlar doğayı keşfederken büyük önem taşıyor. Siz de evcil, sevimli ve tüylü bir dost edinmek isterseniz lütfen bunu ertelemeyin. Ya da hali hazırda bakımını üstlendiğiniz bir dostunuz var ise sizi petzz shop indirim kodu kullanmaya davet etmek isteriz. Çünkü Petzz Shop’ta bir evcil hayvanın ihtiyacı olabilecek her şey bir arada. Tüm ihtiyaçları tek bir siteden alabilmek sizin için de büyük bir avantaj olacak.

Petzz Shop online satış sitesine girdiğiniz zaman burada hayvan türlerine göre başlıklar var. Köpek, kedi, kemirgen, sürüngen, balık ve kuşlara özel kategoriler bulunuyor. Buralardan yem, konserve, bakım ürünleri, gelişim aksesuarları, barınma ve sağlık ürünlerine ulaşabilirsiniz. Petzz Shop bunlarla da yetinmiyor, acil durumlar için ek hizmetler veriyor. Petzz kuaför, Petzz taksi, Petzz kargo, Petzz eğitim gibi ekstra hizmetler hem sizin hem de evcil hayvanınızın kısa sürede imdadınıza yetişiyor.

Petzz Shop’tan alışveriş yapmak hem çok keyifli hem de çok hesaplı. Dünyaca ünlü tanınmış markalarla çalışarak baştan sizin güveninizi kazanıyor. Bu markalar arasında Zoo Vital, Felicia, Gimcat, Delibon, Whiskas, Royal Canin, Reflex, Enjoy, Trixie ve Advance gibi hatırı sayılır markalar var. Sonra bu sitede indirimler de kampanyalar da hiçbir zaman bitmek bilmiyor. En iyi ürünleri en ucuza alabilme fırsatı sağlıyor. Petzz Shop online satış sitesine üye olduğunuz zaman size özel fırsatlar sunuyor ve küçük sürprizler yapmayı da ihmal etmiyor. Özellikle 4 Ekim Hayvan Hakları Koruma Günü’nde yaptıkları kampanyalar gerçekten takdire şayan türden.

Her alışverişte Petzz puan da kazandığınızı unutmayın. Bu puanlar ileride size yol, su ve elektrik olarak geri dönecek. Üstelik 150 TL ve üzeri alışverişte kargo da bedava. Ödemeyi ister kredi kartı ile sonlandırın isterseniz kapıda yapın. Herhangi bir değişim ya da iade işlemi için 15 gününüz var. Ürünün size teslim tarihi itibariyle bu hakkınızı koşulsuz şartsız kullanabilirsiniz.  Hadi hemen sevdiğiniz bir evcil hayvan evlat edinin ve siz de bu muhteşem sevginin tadını doyasıya çıkarın. Şayet varsa bir dostunuz ona şimdi sımsıkı sarılın.

Aktif Petzz Shop Kuponları

Güncel Petzz Shop kuponları ve kampanyaları