psikolog-ofisi indirim kodu
Mağazayı Oyla

69 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Psikolog Ofisi İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2023

En güncel Psikolog Ofisi indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Psikolog Ofisi İndirim Kodları 2023

Türk televizyonlarında reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı adında bir dizi var. Herkesi etkileyen ve şaşkınlığa uğratan karakterleri ile tüm bölümleri her hafta merakla bekleniyor. Psikolojik sorunları olan bir ailenin başından geçenleri anlatan dizide, özellikle Safiye karakteri hayli ilginç! Annesi tarafından ergenliğinden beri o kadar kötü bir şekilde yetiştirilmiş ki yıllarca evden dışarı adım atmamış, temizlik takıntısı olan bir karakter.

Safiye’ye aşılanan sokaklar kötü, serseri dolu, dışarı çıkarsan başına bir iş gelir şeklindeki telkinler onu sapıklık derecesinde bir temizlik takıntısına itmiş ve sokaktan geçen ve sokaktan gelen herkese enfeksiyonlu, bulaşıcı hastalık sahibi gibi bir bakış açısıyla görmesine sebep olmuş.

Öyle ki bu yüzden evden dışarı çıkması gerektiği için bir doktora bile gidemiyor. Gerçi kendisi asla rahatsız olmadığını, çok sağlıklı bir birey olduğunu düşünüyor ama bu da incelenmesi gereken apayrı bir konu.

İnsan ister istemez Safiye keşke Psikolog Ofisi’nden haberdar olsaydı diye düşünüyor. Çünkü bir web sitesi aracılığıyla hastalarını ya da danışanlarını tedavi eden Psikolog Ofisi online bir şekilde terapi yapıyor. Böylece evden çıkamayan kişiler için harika bir yöntem oluyor. Elbette sadece Safiye gibi takıntıları olan kimseler için bir çözüm değil bu. Çok yaşlı olanlar, engelli durumu olanlar ya da evde küçük bir bebeğe sahip olduğu için kliğe gidemeyecek başka insanlar için de online terapi muhteşem bir destek sağlıyor.

Peki, nasıl çalışıyor bu sistem diye soracak olursanız hemen anlatalım. Öncelikle Psikolog Ofisi’nin web sitesine giriş yapıyorsunuz ve burada kendinize özel ücretsiz bir şekilde hesap açıyorsunuz. Daha sonra istediğiniz psikoloğu seçiyorsunuz ve uygunluk saatine göre bir randevu oluşturuyorsunuz. Ardından ödeme işlemine geçerek yine bu sayfadan ister kredi kartı ile isterseniz banka kartı ile ödemeyi yapıyorsunuz ve online terapiniz başlamış oluyor. Akıllı telefon ya da bilgisayarınız aracılığıyla seçtiğiniz psikoloğa bağlanabilme şansınız var. Psikolog Ofisi’ne büyük bir güven duyabilirsiniz çünkü alanında en uzman kişiler sizinle konuşuyor. Tüm psikologlar sizinle özel bir odadan görüşme yapıyor. Bağlantının kesilmemesi için de teknolojik tüm tedbirler alınmamış durumda.

Depresyon, anksiyete, stres, panik atak, bipolar bozukluk, obsesif kompulsif kişilik bozukluğu gibi sorunlarınız varsa ya bu sorunlara sahip bir yakınınız varsa hemen Psikolog Ofisi’nden terapiye başlanabilir. Ayrıca Psikolog Ofisi sigarayı bırakma, çift terapisi, cinsel sorunlar, çeşitli fobiler konusunda da yanınızda. Unutmayın yalnız değilsiniz.

Aktif Psikolog Ofisi Kuponları

Güncel Psikolog Ofisi kuponları ve kampanyaları