silk-and-cashmere indirim kodu
Mağazayı Oyla

103 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Silk and Cashmere İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2023

En güncel Silk and Cashmere indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 6 indirim kuponu

En son gelen 6 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Silk and Cashmere İndirim Kodları 2023

Silk and Cashmere’in hikayesi 1992 yılında başlıyor. Markanın kurucusu Ayşen Zamanpur ve birlikte çalıştığı ekibinin İç Moğalistan’a gitmesi ile markanın temelleri atılıyor. Ekip burada dünyanın en kaliteli ve en iyi kaşmirinin ortaya çıkmasını sağlayan Capra Hircus cinsi keçilerle ve ipek kozalarıyla tanışıyor. Böylece saf ipek ve saf kaşmire ulaşılıyor. Bunun ardından İç Moğalistan’da yapılan ortaklıklar ve iş birliklerinin ardından Silk and Cashmere markası da kuruluyor. Marka bugün, toplam 26 ülkede bulunan 200 satış noktasında, tüketicileri en kaliteli kaşmir ve ipekten oluşmuş ürünlerle buluşturuyor. Markanın birbirinden değerli ve özel koleksiyonlarını satın almak isterseniz Silk and Cashmere indirim kodu ve kuponlarını kullanabilir, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Silk and Cashmere; hem özel hem de ince zevkleri olan, kaliteye önem veren, hassas bir hedef kitlesi için çalışıyor. Doğal içerikli ürünleri ile rahat ve konforlu hissetmeleri için koleksiyonlarını en özenli şekilde hazırlıyor. Dünyanın en sevilen kaşmir markası olmayı hedefleyen Silk and Cashmere, en doğal kaşmiri elde etmek için zahmetli aşamalardan geçiyor. Bir keçiden sadece 30 – 40 gram kaşmir çıkması, kaşmirin değerini de markanın emeğini de artıyor. Bu durumda saf kaşmir bir kazak için bir keçinin 5 yıllık ürününe ihtiyaç duyuluyor. Ancak bu emeğin sonunda ten ile kusursuz bir uyum sağlayan, ısıyı %100 dengeleyen, yumuşacık kıyafetler ortaya çıkıyor.

Silk and Cashmere, kaşmirin yanında ipek kumaştan hazırlanan ürünleri de satışa sunuyor. Dünyadaki en güçlü ipliklerden üretilen ipek kumaşlar, Bombyx Mori adı verilen bir ipek böceği türünün kozasından elde ediliyor. M.Ö 2700 tarihinde Çinli bir İmparatoriçe tarafından bulunan bu özel iplik ve kumaş çeşidi, hipoalerjenik yapısıyla öne çıkıyor. İpek aynı zamanda terletmiyor ve nem dengenizi de koruyor.

Silk and Cashmere; kadın, erkek, bebek ve ev tekstili ürünlerini satışa sunuyor. Kadın ve erkek koleksiyonlarında; kazaklardan eşofmanlara, saç tokasından bluzlara, gömlekten eldivene pek çok giyim ürünü ve aksesuarı satışa sunuluyor. Markanın bebek ürünleri arasında ise battaniyeler, yorganlar, patik gibi bebeğinizi sıcak tutacak, onun narin cildiyle uyum sağlayacak ürünleri bulabilirsiniz. Silk and Cashmere indirim kodu ve kuponları ile markanın ürünlerini çok daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Silk and Cashmere’in indirim kodu ve kuponlarından haberdar olmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Markanın tüm indirim kuponlarını görüntülemek ve sizin için en uygun Silk and Cashmere indirim kuponlarını bulmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Aktif Silk and Cashmere Kuponları

Güncel Silk and Cashmere kuponları ve kampanyaları