skillshare indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Skillshare İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Skillshare indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Skillshare İndirim Kodları 2023

Ünlü Rus yazar Gorki’nin bir kitabı var ‘Benim Üniversitelerim’ adında. Okumasanız bile bu kitabı bir yerlerden mutlaka duymuşsunuzdur. Bu roman yazar Gorki’nin kendi hayatını anlattığı, edebiyatın en güzel otobiyografi örneklerinden biridir. Gorki aslında üniversiteye hiç gitmemiştir. Daha doğrusu gitmiş ama başladıktan çok kısa bir süre sonra yoksulluk ve çalışmak zorunda kaldığından dolayı okulu bırakmıştır. Bu kitaba bu ismi vermesinin sebebi ise onun gerçek hayatı çalıştığı birçok iş ortamından ve karşılaştığı insanlardan öğrenmesidir.

Hayata dair bir şeyler öğrenmenin ya da salt anlamda bir şey öğrenmenin yolu üniversite ya da klasik eğitim ve okul hayatı değildir. İşte bu tezi kanıtlayacak muhteşem bir site mevcut. Aklınıza gelebilecek her alanda öğrenmenin zirvelerine çıkabileceğiniz, online bir şekilde oturduğunuz yerden her türlü yeteneğinizi ya da merakınızı parlatabilecek bir web sitesi var. Skillshare, sizin içinizdeki cevheri ortaya çıkarmak hedefiyle meydana geldi.

Nasıl oluyor ki diye soracak olursanız, Skillshare sizin gibi yaratıcılığını keşfetmek isteyenleri ve alanında ders vermek isteyen uzmanları bir araya getiren bir platform. Bir konuda kendinizi geliştirmek istiyorsanız o işin uzmanından çeşitli video ve açıklayıcı bir anlatımla online bir şekilde ders alıyorsunuz.

Ne var ne yok bu sitede derseniz hemen size içerik başlıklarından bahsedelim. Animasyon, yaratıcı yazarlık, film, video, müzik, fotoğrafçılık, güzel sanatlar, el sanatları, mutfak sanatı, web geliştirme, tasarım, pazarlama, liderlik yönetimi, grafik dizayn, girişimcilik ve iş analitiği gibi her konuda size yardımcı olacak konular var. Siz ister piyano dersi almak isteyin ister çizgi roman yaratmak. Sadece siteye üye olun ve hayallerinizin peşinden koşmaya başlayın.

Üstelik bazı derslere göre özel atölyeler ve sınıflar var. Böylece sosyalleşme ve öğrendiklerinizi paylaşma imkanınız oluyor. Hatta sizi hemen öylece bırakmıyorlar, belirli projelere katılmanızı ve sizin gelişiminizi onlar da görmek istiyorlar. Böylece çok daha motive edici bir öğrenme portalı oluşuyor.

Şayet Skillshare sitesi şimdiden sizin ilginizi çektiyse üye olduktan sonra ilk 1 hafta ücretsiz bir deneyim fırsatı veriyorlar. Siz bir 7 gün deneyin, baktınız hoşunuza gitti premium üye olursunuz. Yok, beğenmediniz ise canınız sağ olsun.

Üstelik her an her yerde derslerinize devam edebilmeniz için Skillshare’in akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz uygulaması bir var. Gördüğünüz gibi içinizdeki ilham peşinizi hiçbir yerde bırakmıyor.

Skillshare’de sadece ders alan değil, ders veren taraf da olabilirsiniz. Herhangi bir konuda uzmanlığınız varsa, öğretmek benim için çok keyifli bir eylem ve ben bu yöntemi çok sevdim bir denesek mi acaba derseniz hiç tereddüt etmeyin. Hem yeni öğrenciler ile tanışın hem de para kazanın.

Skillshare o kadar güzel bir fikir ki size yaşam boyu öğrenmeyi vaat ediyor. Kendinizden, ruhunuzdan, içinizden gelen sesten hiç vazgeçmemeniz gerektiğini anlatmak istiyor aslında. Yeteneğinizi fark etmenizi ve yaşınız kaç olursa olsun onun peşinden gitmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Ve bunun için ekstra bir çaba harcamadan ev ortamında rahatlıkla yapabilmeyi sunuyor. Bu herkes için harika bir fırsat.

Şimdi içinizdeki sesi dinleyin. Belki çocukken keman çalmak istediniz ama bir türlü olmadı. Resim yapmak istediniz ama işten güçten fırsat bulamadınız. Belki de mutfakta vakit geçirmeyi çok seviyorsunuz ve farklı tarifler öğrenmek size ilham veriyor. İlginiz neye karşı olursa olsun Skillshare, sizi bekliyor. Yalnız elinizi biraz çabuk tutun çünkü Skillshare’e tıklamadığınız her an kendinizden çaldığınız bir zaman olacaktır. Şimdiden ilham perileriniz bol olsun!

Aktif Skillshare Kuponları

Güncel Skillshare kuponları ve kampanyaları