sony indirim kodu
Mağazayı Oyla

76 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Sony İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Sony indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 2 indirim kuponu

En son gelen 2 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Sony İndirim Kodları 2023

Televizyondan ses sistemine, fotoğraf makinesinden depolama çözümlerine ve Playstation’a kadar uzanan Sony ürünülerinden birini  siz de mutlaka kullanmışsınızdır. Neden mi? Çünkü Sony bir dev!

Televizyonlar, ev sineması sistemleri, Blu-Ray ve DVD oynatıcılar, araç ses sistemleri, kulaklıklar, fotoğraf makineleri ve video kameraları. Sizde hangi Sony var?

Gerçekçi Eğlence  X90J BRAVIA XR

Sony  X90J BRAVIA XR size benzersiz bir deneyim sunuyor.

Görüntü değiştikçe ekran parlaklığını değiştirerek enerji tasarrufu sağlayan Android televizyon ile gününüz daha eğlenceli geçecek. 126, 139, 164 ve 189 santimlik ekran ölçüsü, Full Array LED panelli, 3840 x 2160 ekran çözünürlüğü ile filmler ve videolar daha gerçekçi, renkler daha canlı, DOLBY ve DTS ses işleme teknolojisi ile sesler artık yanıbaşınızda.

Yerleşik ışık sensörü sayesinde televizyonunuzdaki görüntünün parlaklığını odadaki ışık seviyesine göre düzenleyebilen BRAVIA XR, her ortamda yüksek görüntü kalitesi sağlıyor. Oda aydınlıksa televizyondaki görüntünün parlaklığını artırırken, eğer oda karanlıksa görüntünün parlaklığını azaltıyor.

Bravia XR’a, ethernet girişi, 4 adet HDMI girişi ve bluetooth özelliği ile harici cihazlarınızı da bağlayabiliyorsunuz. USB girişi üzerinden medya dosyalarınızı oynatabiliyor ve flash diske kayıt yapabiliyorsunuz.

Ayrıca yerleşik Chromecast uygulaması sayesinde, mobil cihazınızı televizyonunuza bağlamaya izin veren BRAVIA XR, videolarınızı ve oyunlarınızı TV üzerinden izlemenizi sağlıyor. Birkaç tuş ötenizde bekleyen uygulamalarınız yardımıyla TV’den içeriklerinizi yayınlayabiliyor, yayınladıklarınızı anında telefonunuzda veya tabletinizde izleyebiliyorsunuz.

İnternet tarayıcısı ve dahili uydu alıcısı ile artık dünya elinizin altında. Bizden söylemesi, gerçekçi eğlenceye avantajlı koşullarla ulaşmak istiyorsanız, Sony indirim kodlarını kaçırmayın

Tüm bunlara ek olarak, karmaşık gezinmelere ve yazma işlemlerine gerek kalmadan, sesli komutlar ile aradığınız içeriğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Apple AirPlay uygulaması ile iPhone ve Mac cihazınızı televizyonunuza bağlayarak ses ve video aktarabilirsiniz, fotoğraflarınızı herkesle paylaşabilirsiniz. Google TV ile binlerce film ve TV programını izleyebilirsiniz. Programlarınızı ilgi alanlarınıza ve türlere göre düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınız çektiğiniz an bilgisayar ekranınızda

Sony’nin en yeni fotoğraf makinası α7 IV’deki Remote işlevi ile fotoğraflarınızı anında bilgisayar ekranınızda görebilirsiniz. Ekranınızdaki fotoğrafları düzenleyerek sıfır hata ile istediğiniz kareleri çekebilirsiniz. 33 MP görüntü çözünürlüğü sayesinde fotoğraflarınız artık daha canlı olacak. Kameranızı Sony indirim kodu ile daha avantajlı fiyatlarla satın alabileceğinizi unutmayın.

Sony ürünlerini yurdun dört bir yanındaki Sony mağazaları ile birlikte Teknosa, HepsiSony, Media Markt, Teknolojika, Tripod, MySonyShop gibi internet sitelerinden çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Alışverişinizi nereden yaparsanız yapın Sony black friday kampanyasını kaçırmamanızı öneririz.

Aktif Sony Kuponları

Güncel Sony kuponları ve kampanyaları