steam indirim kodu
Mağazayı Oyla

75 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Steam İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Steam indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Steam İndirim Kodları 2023

Bilgisayar oyunları günümüzde o kadar farklı bir yere geldi ki milyonları peşinden sürüklüyor diyebiliriz. Bu oyunlar çok kaliteli filmlere taş çıkartıyor, üstelik normal bir film izlemenin aksine oyun sayesinde siz de karakterleri oynatabiliyor dolayısıyla oyunun bir parçası oluyorsunuz.

Mesela son zamanların en önemli oyunlarından biri olan Uncharted’ı ele almak istersek oyun tüm dünyada 41 milyondan fazla satış rakamına ulaştı. Harrison Ford’un yarattığı Indiana Jones tarzı bir yapıtı hatırlatan oyunda dünyayı dolaşan bir hazine avcısının başından geçenler anlatılıyor.

Karakterler tarihin gizemli olaylarını gün yüzüne çıkartıyor. İlk oyun o kadar tutuldu ki Uncharted’ın yaratıcıları buna tepkisiz kalamayıp oyunu bir seri haline getirdiler ve en son 4. oyun olan Bir Hırsızın Sonu’nu piyasaya sürdüler.

Başta da film gibi dedik ya işler o kadar farklı bir boyuta ulaştı ki oyunun Türkçe seslendirmelerini Okan Yalabık, Ege Aydan, Dolunay Soysert, Ceyda Düvenci ve Rıza Karaağaçlı gibi çok değerli isimler yaptı.

Hatta bu oyunun gerçek anlamda bir filmi bile çıktı. Aynı şekilde dünyayı saran The Last of Us isimli oyununun da şu an dijital bir platformda dizisi ha çıktı ha çıkacak. Tüm hayranlar dört gözle dizinin ilk bölümünü bekliyor.

Playstation oyunlarının ne boyutlara ulaştığını sizler de görüyorsunuz. Siz de bu renkli dünyaya adım atmak ve eğlenceli vakitler geçirmek istiyorsanız mutlaka bir oyun konsolu edinin ve hemen Steam web sitesine üye olun.

Oyun konusunda çok kaliteli bir site olan Steam’de dünya üzerindeki tüm oyunları bulabilirsiniz. Hatta burada o kadar çok oyun var ki hangisini alsam diye kafanız bir hayli karışacak olabilir. Bu yüzden Steam sayfasındaki kategorilere bir tıklarsanız sevdiğiniz tarza göre rahatlıkla bir veya birden fazla oyun seçebilirsiniz.

Aksiyon, macera, basit eğlence, rol yapma, strateji, simülasyon, spor ve yarış gibi pek çok dalda oyun çeşidi var. Bunların yanı sıra ilginizi çekecek enteresan temalar da var. Uzay, anime, açık dünya, bilimkurgu, gizem ve dedektiflik, hayatta kalma ve korku temalı birçok oyun seçeneği de hayli cazip gelecek.

İster Steam’den bir oyun satın alın ve evinizde dilediğiniz gibi oynayın. İsterseniz online oyunlara takılın hem bir çevre edinin hem de gerçek kullanıcılarla mücadele etmenin keyfini çıkarın.

Oyun dünyasına sıkı bir başlangıç yapmak içim Steam çok doğru bir seçim. Hadi daha neyi bekliyorsunuz?

Aktif Steam Kuponları

Güncel Steam kuponları ve kampanyaları