tasit-com indirim kodu
Mağazayı Oyla

68 kullanıcı oyu ile 4.3 / 5 ortalama

Tasit.com İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Tasit.com indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 5 indirim kuponu

En son gelen 5 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Tasit.com İndirim Kodları 2023

2009 yılında kurulan tasit.com, kurulduğu günden beri Türkiye’de otomotiv sektörünün dijitalleşmesine öncülük ediyor. Hizmet sağlayıcılarını ve alıcıları aynı platformda toplayan tasit.com, dijital platformunun yanı sıra İstanbul, Adana, Ankara, İzmir ve Trabzon’daki bölge temsilcilikleriyle de hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca Nevşehir’deki çağrı merkezinde özel bir ekiple çalışan tasit.com, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunu da bu şekilde gösteriyor. Siz de tasit.com’un hizmetlerinden faydalanmak için tasit.com indirim kodu kullanabilir, otomotiv alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza çok daha uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Otomotiv sektöründe baştan sona bir hizmet vererek müşterilerine alışılmışın dışında bir deneyim yaşatma misyonuyla yoluna devam eden tasit.com, bu sayede bir veri şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. “Keyfini sür” mottosuyla çalışmalarını sürdüren tasit.com, bu bakış açısıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Kiralama tedarikçileri, oto tamir noktaları, oto kuaförler, ekspertizler ve lastik jant noktaları ile sürücülerin buluşma noktası olan tasit.com, aklınıza gelebilecek her türlü araç hizmetini sağlıyor. Tasit.com’un otomobil alıp satmaktan araç kiralamaya, oto ekspertizden oto kuaför hizmetlerine kadar tüm servislerinden tasit.com indirim kuponu yoluyla ekonomik bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Tasit.com verdiği hizmetlerin yanı sıra aldığı ödüllerle de adından söz ettirmeyi başarıyor. 2012 yılında Amerika’nın önemli teknoloji dergilerinden Wired’ın “Europe’s 100 Hottest Startups 2012” listesine girmeyi başaran tasit.com, 2014 yılında ise 18.’si düzenlenen Red Herring Europe Top 100 listesine girip sadece Türkiye’de değil dünya üzerinde de başarılı girişimlerden biri olduğunu kanıtlıyor. 2017 yılında Garaj Sepeti tarafından satın alınan tasit.com’un şu an 1,5 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Tüm kullanıcılarına ayrıcalıklı hizmet sunan tasit.com’un fırsatlarından yararlanmak için tasit.com indirim kodu kullanabilirsiniz.

Tasit.com web sitesinde sizi araç al, araç sat, araç kirala, oto servis tamir, oto jant lastik, oto kuaför ve oto ekspertiz kategorileri bekliyor. Yeni bir araç almak için sıfır arabadan ikinci el seçeneklerine kadar aradığınız tüm modelleri tasit.com üzerinde bulabilirsiniz. Seyahatiniz için bir araca ihtiyacınız varsa tasit.com’un kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca varolan aracınız için ihtiyacınız olan ekspertiz ve sigorta hizmetleri için de yine tasit.com’u ziyaret edebilirsiniz. Tasit.com, kampanyalar kategorisiyle kullanıcılarına belli avantajlar sunmayı da ihmal etmiyor. Bu avantajlardan anında haberdar olmak için tasit.com’a üye olabilir, tasit.com indirim kodu varsa tüm alışverişinizi daha da uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

Aktif Tasit.com Kuponları

Güncel Tasit.com kuponları ve kampanyaları