the-body-shop indirim kodu
Mağazayı Oyla

70 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

The Body Shop İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2023

En güncel The Body Shop indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 7 indirim kuponu

En son gelen 7 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

The Body Shop İndirim Kodları 2023

The Body Shop, ilk mağazasını 26 Mart 1976 tarihinde açarak hizmet vermeye başlıyor. 1982 yılından sonra da hızla büyüyerek mağaza sayısını artırmaya başlıyor. Öyle ki bu tarihten sonra her iki ayda bir yeni mağaza açarak bunu kanıtlıyor. Kozmetik ve bakım ürünleri satan marka, güzelliğin kalpten geldiğini, iyi hissetmenin ve iyilik yapmanın güzel olmak için yeterli olacağını dile getiriyor. Bu açıklamalarını destekleyecek şekilde de hareket ediyor. Halka açıldıktan sonra daha yolun başında sayılırken Greenpeace posterlerinin sponsorluğunu yaparak ilk duyarlı hareketini gerçekleştiriyor. Bu tarihten sonra da hayvanlar, yardıma muhtaç insanlar, çocuklar, AIDS, aile içi şiddet gibi konularda da çeşitli kampanyalara katılıyor ya da kampanyalar düzenliyor. 2003 yılında Türkiye’de ilk mağazasını açıp ülkemizle tanışan markanın güzellik ve bakım ürünlerini indirimle satın almak için The Body Shop indirim kodu ve kuponlarını kullanabilirsiniz.

Aktivist bir marka olan The Body Shop, farkındalık konusunda olduğu gibi bakım konusunda da kendisini kanıtlamayı başarıyor. Ürünlerini sevgi ile ürettiğini söyleyen marka, %100 vejetaryen içeriklere sahip ürünler hazırlıyor. Bu ürünlerin ham maddelerini ise dünyadaki farklı bölgelerden temin ediyor. En iyi malzemeleri seçip bir araya getirerek, en iyi ürünleri satışa sunuyor. Bu ürünleri; cilt bakımı, vücut bakımı, makyaj, el ve ayak bakımı, parfüm ve saç bakımı kategorileri altında topluyor. The Body Shop indirim kuponları ile markanın tüm kategorilerdeki ürünlerini indirimli satın alabilirsiniz.

The Body Shop’un cilt bakımı ürünleri arasında; nemlendiricilerden peeling’lere, maskelerden toniklere, spreylerden güneş kremlerine pek çok ürünü bulabilirsiniz. Banyo öncesi ve sonrasında kullanacağınız pek çok ürün vücut bakım kategorisinde yerini alıyor. Duş jelleri, losyonlar, banyo köpükleri, SPA ürünleri, sabunlar, vücut peeling’leri, yağlar ve çeşitli aksesuarları markanın vücut bakımı ürünleri içerisinde satışa sunuluyor. Farklı saç tiplerine özel saç bakım ürünleri, el ve ayak bakım kremleri ve parfümleri de The Body Shop mağazaları ve online alışveriş sitesinden inceleyebilirsiniz.

The Body Shop temelde bir makyaj markası olmasa dahi makyaj yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm malzemelerin üretimini yapıyor. Özellikle hayvanlar üzerinde test yapmayan, doğal makyaj malzemeleri arıyorsanız markanın ürünlerine göz atabilirsiniz.

Aradığınız ürün ne olursa olsun The Body Shop indirim kodu ve kuponları ile çok daha ekonomik ve avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. The Body Shop indirim kuponları ve kodlarını sayfamızda bulabilir, güncel kuponlar için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Aktif The Body Shop Kuponları

Güncel The Body Shop kuponları ve kampanyaları