thy indirim kodu
Mağazayı Oyla

140 kullanıcı oyu ile 4.1 / 5 ortalama

THY İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Aralık 2023

En güncel THY indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 4 indirim kuponu

En son gelen 4 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

THY İndirim Kodları 2023

1933 yılında Türkiye’nin gökyüzündeki öncüsü olarak yola çıkan Türk Hava Yolları, kurulduğu ilk günden beri bu misyonu sürdürmenin gururunu yaşıyor. İlk yıllarda adı Devlet Hava Yolları olan THY’nin filosunda bu dönemde yalnızca 5 uçağı bulunuyor. Yine aynı dönemde 30’dan az çalışanı olan Devlet Hava Yolları, kısa sürede büyük başarılara imza atmayı başarıyor. İlk yurt dışı uçuşunu 1947’de Atina’ya gerçekleştiren Türk Hava Yolları, bundan yalnızca 4 yıl sonra 33 uçaklı filosuyla Lefkoşa, Beyrut ve Kahire gibi yeni destinasyonlara da uçmaya başlıyor. Türkiye’nin gururu Türk Hava Yolları’nın uçuşlarına daha uygun fiyatlarla erişmek için THY indirim kodu kullanabilirsiniz.

Türk Hava Yolları, resmi adını 1955 yılında alıyor ve bununla birlikte Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA’nın da bir üyesi haline geliyor. 1955 yılından sonra bugünkü küresel başarı öyküsünün temellerini atmaya başlayan Türk Hava Yolları, yalnızca bir hava yolu şirketi olmakla kalmıyor; insanları, kültürleri ve kıtaları birbirine bağlayan bir köprü görevi de görüyor. İstanbul Yeşilköy Havalimanı, 1953 yılında faaliyetlerine başlıyor ve THY uçuşlarının çoğunluğu buradan yapılmaya başlanıyor. 1985 yılında adı Atatürk Havalimanı olarak değişen bu önemli lokasyon, yıllarca THY’nin önemli global buluşmalarına ev sahipliği yapıyor. Türk Hava Yolları, yalnızca yurt içi ve yurt dışı destinasyonlarında yaptığı yeniliklerle değil o dönem teknik anlamda yaptığı yeniliklerle de adından söz ettirmeyi başarıyor. 1958 yılında 5 adet Viscount 794 uçağını filosuna katarak jet motorlu uçak kullanmaya başlayan THY, havacılık alanında öncü olacağını o yıllardan gösteriyor. 1973 yılına geldiğimizde ise Avrupa’nın ilk McDonnell Douglas DC-10 uçağını filosuna katarak çalışma ekibini genişleten Türk Hava Yolları, havacılık sektörüne getirdiği yeniliklere her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyor.

Ne kadar fazla destinasyona ulaşırsa ulaşsın, dünyanın hep daha büyük olduğuna ve ulaşılacak daha pek çok yer olduğuna inanan Türk Hava Yolları, 1998 yılında internet sitesini de açarak bu kez sadece destinasyon sayısını değil ulaştığı insan sayısını da artırıyor. Ayrıca dijitalleşme yolunda attığı bu önemli adımı çağrı merkezi üzerinden rezervasyon yapma ve 2003 yılında ise e-bilet ve online check-in yapma işlemleri ile destekleyen THY, böylelikle müşteri deneyimini ön plana koyduğunu da kanıtlıyor. Şu an THY üzerinden uçuş rezervasyonu yapmak istediğinizde gideceğiniz destinasyonu seçmek ve rezervasyon işlemlerini tamamlamak maksimum 1 dakikanızı alıyor. Dilerseniz THY’nin Planla&Uç hizmetiyle seyahatinizi hemen planlayabilir, THY promosyon kodu ile rezervasyonunuzu çok daha ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Aktif THY Kuponları

Güncel THY kuponları ve kampanyaları