zara indirim kodu
Mağazayı Oyla

73 kullanıcı oyu ile 4.2 / 5 ortalama

Zara İndirim Kodu ve İndirim Kuponları Kasım 2023

En güncel Zara indirim kuponu, hediye çeki ve kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz!

İndirim Kodları

En son gelen 3 indirim kuponu

En son gelen 3 indirim kuponu

Geçmiş Kodlar

Unutmayın, tekrar aktif hale gelmiş olabilir!

Zara İndirim Kodları 2023

İspanyol hazır giyim markası ZARA, 1975 yılında Amancio Ortega ve Rosalia Mera tarafından kuruluyor. Hızlı moda konusunda uzmanlaşan ZARA, dünyanın en büyük hazır giyim perakende zinciri Inditex Group’un en büyük şirketi. 2017 yılından itibaren yılda 20’ye varan giyim koleksiyonu çıkaran markanın bugün Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesi bulunuyor. Siz de koleksiyonlarıyla adından söz ettiren ZARA’nın ürünlerine uygun fiyatlarla ulaşmak istiyorsanız bu sayfadan alabileceğiniz ZARA indirim kodu ya da kuponlarından yararlanabilirsiniz.

Markanın ilk mağazası 1975 yılında İspanya A Coruña’da açılıyor. Zorba the Greek’ten esinlenerek mağazanın adını “Zorba” koyan Ortega, daha sonra aynı isimdeki barın isim haklarından dolayı mağazanın ismini “Zara” olarak değiştirmek zorunda kalıyor. Mağazada lüks markaların tasarımlarına benzer ürünler satan Zara, kısa sürede İspanya’da popüler oluyor. 1980’lerde Ortega, ZARA’nın tasarım çizgisinde, üretim yöntemlerinde ve dağıtım seçeneklerinde bir değişikliğe gidiyor. Değişiklikler aynı zamanda bilişim teknolojilerinin kullanımı ve tasarımcılarla çalışılmasını da kapsıyor. Bu sayede dünyadaki moda trendlerini markanın tasarımlarına anında yansıtan Ortega, bu hızlı reaksiyona “Anında Moda” adını veriyor.

1988 yılında Portekiz’e açılan şirket, kısa sürede Amerika ve Fransa’da da mağazalarını açıyor. 2000’li yıllara geldiğimizde ise artık Japonya ve Singapur gibi ülkelerde bile mağazaları olan marka, globalleşme yolunda doğru adımlar attığını bu şekilde kanıtlıyor. 2010 yılında ise ilk online mağazasını açan marka, artık dünyanın her yerinden insana ulaşmak için çalışmalarına başlıyor. Yalnızca mağazacılıkta değil giyim teknolojileri alanında da yaptığı yeniliklerle adından söz ettiren ZARA, 2014 yılında RFID yani yeniden kullanılabilir güvenlik etiketlerini kullanmaya başlıyor. Bu etiketlerin içindeki çip sayesinde stok görevlileri anında bilgilendirilebiliyor ve raflardaki ürün eksiklikleri anında tamamlanabiliyor. Tasarımları ve kullandığı teknolojiler sayesinde pek çok insanın tercihi ZARA’nın ürünlerine ZARA indirim kodu ile avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

ZARA web sitesinde sizi kadın, erkek, çocuk, ayakkabı ve çanta kategorilerinin yanı sıra ZARA’nın alt markalarından TRF gibi markalarında ürünlerini bulabileceğiniz kategoriler bekliyor. Dış giyimden trikoya, pantolondan eteğe, ayakkabıdan çantaya aradığınız tüm ürünleri ZARA’da bulabilirsiniz. Ayrıca ZARA Hediye Kartı uygulaması ile sevdiklerinizi ZARA’dan aldığınız hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Üstelik ZARA, özel fiyatlar kategorisiyle müşterilerine her daim indirimli fiyatlar sunmayı başarıyor. Beğendiğiniz ürünlere özel fiyatlar kategorisinde indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu sayfadan alabileceğiniz ZARA indirim kodu ya da kuponlarını da kullanabilir, alışverişinizi ekonomik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Aktif Zara Kuponları

Güncel Zara kuponları ve kampanyaları